Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

9 minutes ago, Arkadija said:

Isto sam pomislila kada sam videla da je u 14 časova bio zatvoren auto put u smeru ka NBG-u. Ali ovo sa jednim malim helićem, koji kruži  neprekidno nad istim mestom, je too much, a i nije neki adut za  hvalisanje pred gostom sirotanovićem.

hotel metropol je opkoljen.

šta znam... možda koriste gužvu da spakuju poluge i da kidnu 

  • Haha 2
Link to comment
3 minutes ago, Arkadija said:

Nismo mi te sreće

pa nije to neka filmska sreća, nego do petka da se pročuje da je kidnuo a za vikend umesto protesta krećemo da čistimo kanale, da peremo autobuse i da raščišćavamo ruševine. ima da konjošemo bar godinu dana dok se ne obezbedimo da ne pocrkamo od kolere... a posle papirčine, ugovori, aneksi, raskidi, inspekcije, komisije... višegodišnje rmbanje.

meni deluje da smo baš te sreće :lol:

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment

Kakav cirkus su napravili sa letnjim kartama za bazen, čeka se u dugim redovima po opštinama umesto da samo propuštaju sve koji imaju ličnu izdatu u Beogradu.

 

E: žena iz opštine ista Maja Japundža :D

Edited by msv
  • +1 1
Link to comment

https://www.vreme.com/vesti/savet-za-korupciju-otkriva-ko-je-dozvolio-gradnju-k-distrikta-na-beogradskoj-tvrdjavi/?fbclid=IwAR1zl9hl0SB-JZY_H8-DvrhL8LgG9Zk-Ic5djBpXvjKw_phxpLLRF_c4AI0

Koga je Savet za borbu protiv korupcije doveo u vezu sa nepravilnostima u vezi gradnje „K-distrikta“ ispod Beogradske tvrđave, a prema Izveštaju u koji je portal Vremena imao uvid



....shiit has hit the fan.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...