Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Ne štima ta Informerova verzija.

 

Informer:

Quote

Pretpostavka je da je Ljupko doživeo lakši moždani udar od pretrpljenog straha i šoka onog momenta kada je pogrešno skrenuo.

informer.rs/sport/fudbal/807551/ljupko-petrovic-dva-mozdana-udara

 

Telegraf:

Quote

On je do detalja objasnio kako je došlo do nezgode. Policiji je rekao da "jednostavno nije primetio da se nalazi u kontra smeru".

telegraf.rs/vesti/hronika/3705979-ovako-se-policiji-pravdao-bivsi-trener

Edited by vememah
  • +1 3
Link to comment
9 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Za doživotnu robiju i za retroaktivno vracanje smrtne kazne vešanjem…

Više sam za giljotinu, ali za one koji su projektovali i izveli saobraćajnu signalizaciju 

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Milosh76 said:

Jel trebalo da ga puste da umre na ulici?

:lolol:

 

 


zvučiš ko vučić, fali samo “pitam vas”

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Da li je podnošljivo otići autom iz centra grada do Ceraka kada je radni dan, oko 14h? Dakle Kneza Miloša i pored Sajma (ne znam da li ima neki bolji put)

Link to comment

da

sa tim sto je ogromna razlika 2 i 3

u 2 do banovog mozes doci bez stajanja osim kratkog na semaforima, posle 3 mogu da te uhvate ozbiljne guzve vec od prvog semafora posle sajma

 

tad je verovatno bolja varijanta kosutnjak

Link to comment
9 minutes ago, I*m with the pilots said:

Da li je podnošljivo otići autom iz centra grada do Ceraka kada je radni dan, oko 14h? Dakle Kneza Miloša i pored Sajma (ne znam da li ima neki bolji put)


Iz Kneza Milosa pravo na Vojvode Putnika pa preko Topcidera i Rakovice onim nadvoznjakom do Vidikovca i Ceraka. Ranije smo to uvek koristili tata, ja i sestra. 
Meni ova ruta pored Sajma pa do iza Ade licila na usko grlo.

 

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment

Ukljuci google maps, pa vidi gde je guzva, gde ce lakse da se prodje. U principu, kao sto je receno, oko 2 moze lagano, posle 3 krecu guzve i haos u BG.

Link to comment
13 hours ago, Milosh76 said:

Ljupko nije nikog ubio, a drugo doziveo je 2 mozdana udara. Jel trebalo da ga puste da umre na ulici?

 

Zasad samo Informer tvrdi da je doživeo dva moždana udara, a još nekoliko medija prenosi. Nisam video nikakvu nezavisnu potvrdu.

 

Telegraf je npr. objavio da je zbog lakših povreda smešten na VMA, što će reći da, ako je doživeo ta dva moždana udara, tj. ako oni nisu izmišljeni da bi se cela stvar lakše ispeglala, verovatno nije bio na ulici kad su se oni desili.

 

Quote

Kako je potvrđeno za Telegraf.rs, Ljupko Petrović, koji je svojevremeno sa Crvenom zvezdom osvojio Kup evropskih šampiona 1991, prebačen je na VMA. Njemu su konstatovane lakše telesne povrede.

telegraf.rs/vesti/hronika/3705761-ovo-je-kazna-koju-je-dobio-cuveni-trener

 

Za vožnju punom brzinom u suprotnom smeru, uključujući i posle sudara tj. češanja o drugo vozilo, dobio je prekršajnu prijavu.

 

Ovako je Informer izveštavao dok nije bilo poznato ko je u pitanju:

 

Quote

Uhapšen bahati vozač "mercedesa" koji je vozio u kontra smeru i izazvao nesreću

vozač se nakon sudara nije zaustavio, već je nastavio da vozi dodavši gas, dok ga je policijska patrola jurila

informer.rs/hronika/vesti/807385/obilaznica-vozac-kontra-smer-uhapsen

 

A ovako posle, ništa "bahati", "policija ga jurila, a on nije stao" i slično:

Quote

Iskusni stručnjak je očigledno promašio uključenje na novoj obilaznici oko Beograda, koja je jutros puštena u saobraćaj, ušao je u kontra smer i potom izazvao saobraćajnu nesreću.

informer.rs/sport/fudbal/807395/ljupko-petrovic-kontra-smer-nesreca

 

Sličan slučaj u Crnoj Gori, ali bez sudara, prošao je s krivičnom prijavom.

 

Quote

Za samo nekoliko dana od puštanja u saobraćaj na autoputu u Crnoj Gori dogodilo se niz incidenata, a Andrej Mihailović iz Monteputa izjavio je danas da je pokrenuta i krivična prijava protiv vozača koji je vozio u suprotnom smeru od odmorišta Mrke do izlazne rampe na Smokovcu. (...)
„On je od odmorišta Mrke do izlazne rampe na Smokovcu vozio suprotnom trakom. Vozila koja su išla tom trakom su se sklanjala. To je, slobodno mogu reći, pokušaj ubistva ili samoubistva. Mi smo, zahvaljujući saradnji sa policijom koja je smeštena u zgradi komandnog centra pokrenuli postupak protiv te osobe, jer je napravio jedan od najvećih prekršaja”, kazao je Mihailović. 

https://www.politika.rs/sr/clanak/512257/Krivicna-prijava-zbog-voznje-u-suprotnom-smeru

Edited by vememah
  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
3 hours ago, Milosh76 said:

Ukljuci google maps, pa vidi gde je guzva, gde ce lakse da se prodje. U principu, kao sto je receno, oko 2 moze lagano, posle 3 krecu guzve i haos u BG.

 

3 hours ago, Moonwalker said:


Iz Kneza Milosa pravo na Vojvode Putnika pa preko Topcidera i Rakovice onim nadvoznjakom do Vidikovca i Ceraka. Ranije smo to uvek koristili tata, ja i sestra. 
Meni ova ruta pored Sajma pa do iza Ade licila na usko grlo.

 

 

3 hours ago, pbg12345 said:

da

sa tim sto je ogromna razlika 2 i 3

u 2 do banovog mozes doci bez stajanja osim kratkog na semaforima, posle 3 mogu da te uhvate ozbiljne guzve vec od prvog semafora posle sajma

 

tad je verovatno bolja varijanta kosutnjak

 

Hvala, razmotricu i ovo za Topčider, tud sam jednom išla pre trista godina jer je put nešto bio zatvoren. Ovo pored Sajma mi je standardno bilo.

 

Znači od 15h je užas. Problem je što će zavisiti od bebe i njenog spavanja; sa druge strane, posle 20tak minuta u sedištu u autu će početi da mi vrišti tako da je najbolje da je probudim i da krenemo do 14:15.

Pomogli ste mi, hvala!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...