Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Naravno da nas neće povesti Đilas nigdje, taj je već stigao tamo prije nego što je i pošao, no stavljati samo njemu Šapića na dušu (pored Bote) je u fazonu Nade i Dačića "pomeni i Đilasa ako hoćeš", Šapić je već sad svojim zlom i jadnošću nadrastao jednog nebitnog Đilasa uveliko

Link to comment

dokazano je da posle lošeg dolazi gore. imali smo jednog nevidljivog i jednu lopinu, sada imamo skota i, kako čuh danas, nesposobnog za opšte a supersposobnog za lično.

 

ovaj će u parlamentu u svemu imati podršku dveri i zavetnika. to je bio cilj ove dijareje.

Link to comment

Lik je inace izasao iz DS pre par meseci


Generalni sekretar Demokratske stranke (DS) Dušan Kostadinović ističe za Nova.rs da je Babić pre nekoliko meseci napustio stranku i podvukao da on sada nije član ove opozicione partije.


„Predsednik Gradskog odbora Branislav Kuzmanović rekao mi je da je pre nekoliko meseci Babić napustio stranku.

Nije bio na značajnim funkcijama, osim što je bio član odbora u Rakovici. Članovi Demokratske stranke, koji su bili ranije u vlasti samo su po inerciji ostali u stranci i zaista me ne čudi da se dešavaju ovakve stvari.

Na žalost, ovo se već dešavalo ranije i to masovniije. Ovo je samo jedan lični čin“, priča Kostadinović.

Link to comment
bivanje ds-om cemo im knjiziti kao veci greh, jer ds, zlochinachka organizacija rolleyes.gif

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto



E to...



....shiit has hit the fan.
Link to comment
37 minutes ago, Olimpijac said:

Haos po Bgu. Potop! Ne čujem TV od kiše. Ima li nekog sa lica mesta (sa ulica)? :)
Nadam se da nema

ja sam bazala po knezu. turisti čuče ispod stubova, tinejdžeri kisnu i vrište, voda ne stiže da otekne, potop a temperatura se ne smanjuje.

sad sam u kući, kiša nanosi kroz prozor tako da ne mogu da ga otvorim. davim se od vrućine.... valjda će uskoro da se smiri i da nastupi taj obećani severac.

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...