Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

što volim te koji po potrebi navode jednu
praksu nekih zemalja
ne uzimajući u obzir druge prakse tih istih zemalja. recimo da se ne gradi bez dozvole.
 
usput, čuh ka kako je u vezi divljanja na savskom nasipu rekao kako se ne radi ovikendicama, kako su to kuće koje su krov nad glavom i da bi voleo da čuje kako im neko kaže da će kuće da im sruše. jbg, pa on je bio na čelu NBG kada njegova inspekcija nije to zaustavila. đubre.

Dakle zo je linija odbrane.... Dirnut sam...



....shiit has hit the fan.
Link to comment
36 minutes ago, napadaj said:

Veliki stručnjak.

 

4lulbs5eju561.png?auto=webp&s=fb7ff0a703

Čak ni ovo nije pomoglo raskrinkavanju budale. Još uvek ima brojne sledbenike, a tek što predaje na faksu i dalje, šta reći...

 

Ali dobro je da je neko ovo sačuvao, da ga podseti kad mnogo poleti :lolol:

Link to comment
40 minutes ago, gospa buba said:

isto. bolan pasha lezi.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto
 

ja se nadam da im paša crnoj zemlji teži. pitao sam jer mi je davno taksista objasnio da oni baš i ne koriste migavce. ima li promene?

 

ozbilljno, onaj vaš, prekosavski, bi trebalo najpre da uradi nešto što ič ne košta. da ove oči sokolove a i ostali koji jure babe po pijacama odrade kažnjavanje onima koji su samo na sekund zastali da kupe burek. da uvede zabranu utovara i istovara biločega od 6 do 20 (uključujući đubretare i perače ulica) i 24satno važenje žute trake.

 

neko negde napisa da bi ovo budalasanje razvilo prodaju lutaka na naduvavanje. a mogu da zamislim montipajtonovske situacije kada policija zaustavlja one soliste u kolima, obavlja proceduru i zauzima celu jednu traku u špicu. da, šta je "špic" u beogradu? meni se čini da je malte ne celodnevan.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...