Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

2 hours ago, radisa said:

Pravićete vi Vesića od blata... :fantom:

Izgleda im je to cunning plan, da se sa setom sećamo Vesića dok se on sprema za neku lukrativniju funkciju.

 

Zajebaju nas big time. Ovaj Čučković ni samim sobom nume da menadžeriše, a kamoli gradom...

 

Sreća te je Beograd pretežno brdovit, s obzirom na iskustva sa dotičnim.

 

A možda po starom običaju samo puštaju probne balončiće.

 

 

Link to comment
Just now, James Marshall said:

Pa uglavnom ti najglasniji protiv Prajda...

Jebote ali OVO je gradonačelnik.

Obrati pažnju na taj ton, na to ponašanje… sramota me bukvalno. Kakav jadni jadnik iz zemlje Jadarije.

  • +1 8
Link to comment

Pa dobro ja njega stvarno zamišljam kako masturbira pred ogledalom na svoju muškost. Šteta što su ga par puta demantovali tipa Šefik i slično, ali on baš djeluje da za sebe misli da je najveći jebač, da je najpametniji, najsposobniji i da je uvijek u pravu, i da nikad neće priznati grešku ili sopstvenu budalaštinu, to je odlika tih isključivih tipova. Takav je bio i kao igrač, siledžija, neko ko tovari nekakve Japance od metar i šezdeset i redovno odsutan kad su se lomile najbitnije utakmice. Galamdžija bez muda. Lako se istresati na LGBT populaciji, kad je to mišljenje većine. 

  • +1 5
Link to comment
Just now, James Marshall said:

Koga bre više boli kurac za Đilasa, tog najnebitnijeg lika u univerzumu

 

iskreno i iz srca mene zabole za njega, ali percipira se po istrazivanjima da je on taj koji ce nas povesti u bolju, lepsu i ravnopravniju buducnost. ima takvih misljenja i na forumu.

slazem se da je nebitan, ali bas upada ova sapiceva retorika u usi.

 

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...