Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

22 minutes ago, Barti66 said:

To je garant onaj što je palio upaljačem sklopke u Bataji, nema ko drugi.

Mora biti da je taj ;)

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Ko usvaja GUP?

Verovatno Skupstina BG, sto znaci da ce biti "burna" sednica, pre nego sto to usvoje ili vrate na ponovni rad.

ovo je tek rani javni uvid.

ima još tučnjave do usvajanja.

zvrčka je što je rju objavljen u vreme godišnjih odmora i što je pitanje ko će od imaoca javnih ovlašćenja stići da da svoje uslove jer nigde nikog nema, pa će se to itekako odraziti na plan.

naravno, to je urađeno sa predumišljajem.

šifra "nikoljdan - jovandan" ili objave rju u vreme slava i nove godine kad niko ne obraća pažnju i se prave mrtvi.

 

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
17 hours ago, Ptica trkacica said:

Zlotvori.

 

Nisam odavno prolazila pored Stankoma, on je raspad odavno, nisam znala da je i razrušen deo.

Onaj deo gde je bila garaža (strana uz Valjevsku). Taj ćošak ka Toše Jovanovića su baš izravnali.

 

U glavi mi odnekud da je tu planiran lidl, ali ne garantujem, možda će i samo klasični stambeno poslovni kompleks.

Link to comment

Sednica Skupštine grada Beograda na kojoj će biti biran novi gradonačelnik prestonice, njegov zamenik i članovi Gradskog veća biće održana u ponedeljak 20. juna u 10 časova, potvrđeno je "Blicu" u Skupštini grada Beograda.

Link to comment
4 hours ago, Profesionalac said:

Onaj deo gde je bila garaža (strana uz Valjevsku). Taj ćošak ka Toše Jovanovića su baš izravnali.

 

U glavi mi odnekud da je tu planiran lidl, ali ne garantujem, možda će i samo klasični stambeno poslovni kompleks.

Ne verujem da tu ima mesta za Lidl, a i blizu je onaj na Adi, pre će biti neka zgradetina sa lokalima u prizemlju.

Link to comment

Nije me put nanosio neko vreme ka Brdu, prošao par puta busom, ali bio pun ili sam buljio u telefon. Pre dva dana prođem i vidim - rupa. Kako su je uopšte rušili? Ako opet građe nekog monstruma, ne znam gde misle da se ti ljudi parkiraju?

Link to comment

Šta ih briga, sagrade, prijave zakonski broj gar mesta na foru klackalica koje samo figuriraju dok ne završe prijem, klackalice prenesu na drugi objekat, a narod u problemu. Znam za nekoliko novogradnji koje su odradili na taj način i svi imaju pakao oko parkiranja sem ako nisu pazarili i gar mesto po popularnim cenama. Naročit problem imaju stari stanari tog kraja koji najčešće nemaju ali i ne žele da daju 20-25k € za gar mesto.

Pakao.

Link to comment
5 hours ago, Malvo said:

Nije me put nanosio neko vreme ka Brdu, prošao par puta busom, ali bio pun ili sam buljio u telefon. Pre dva dana prođem i vidim - rupa. Kako su je uopšte rušili? Ako opet građe nekog monstruma, ne znam gde misle da se ti ljudi parkiraju?

Nisam videla samo rušenje, za par dana je sve bilo gotovo. Ako misliš na Ateks.

 

Teško njima da sruše. Samo to i znaju.

 

Svi ti investitori naprave nekakve podzemne garaže koje koštaju ko djavo, ali nikad ih  nema dovoljno za sve stanare i tu nastaje pakao, ali koga birga.

 

Meni više užasava zgradetina kod pijace, nije došla ni do pola izgradnja, a već je problem tuda proći zbog majstora i mašina.

 

Kad je završe biće bukvalno šizenje, čak iako stvarno izmeste pijacu.

 

Tu je pored i vrtić, uvek je gužva i inače kad roditelji idu po decu, ne znam ni to kako će da reše. 

 

Brdo je već sad, od onako lepog kraja, postalo nesnosno za život zbog prenaseljenosti.

 

Požeškom ne može više da se hoda normalno, a da te u prolazu ne ćuškaju i ne gurkaju sa svih strana.

 

A žao mi Ateksa, kad smo bili deca on i Beteks u nam bili avantura da idemo u razgledanje, pa onda spuštanje niz pokretne stepenice i to.

Edited by Ptica trkacica
  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

shta je klackalica?

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto
 

Npr...ali ima meleon varijanti

 

Edited by Barti66
Link to comment
59 minutes ago, Ptica trkacica said:

Nisam videla samo rušenje, za par dana je sve bilo gotovo. Ako misliš na Ateks.

 

Teško njima da sruše. Samo to i znaju.

 

Svi ti investitori naprave nekakve podzemne garaže koje koštaju ko djavo, ali nikad ih  nema dovoljno za sve stanare i tu nastaje pakao, ali koga birga.

 

Meni više užasava zgradetina kod pijace, nije došla ni do pola izgradnja, a već je problem tuda proći zbog majstora i mašina.

 

Kad je završe biće bukvalno šizenje, čak iako stvarno izmeste pijacu.

 

Tu je pored i vrtić, uvek je gužva i inače kad roditelji idu po decu, ne znam ni to kako će da reše. 

 

Brdo je već sad, od onako lepog kraja, postalo nesnosno za život zbog prenaseljenosti.

 

Požeškom ne može više da se hoda normalno, a da te u prolazu ne ćuškaju i ne gurkaju sa svih strana.

 

A žao mi Ateksa, kad smo bili deca on i Beteks u nam bili avantura da idemo u razgledanje, pa onda spuštanje niz pokretne stepenice i to.

Eh da je samo Ateks i Beteks i da je samo BB postalo nesnosno...pa oni su od NBgda napravili jednu nesnosnost na ³ a gde neće centar ili bliža naselja.

Ovog trenutka jedino relativno periferna naselja funkcionišu kako tako mada imaju i oni svojih problema.

Da imam gde da odem otišao bih na keca, ali nemam, a da krećem od 0 teško...godine su već tu.

Beograd je postao...nemam reči.

Ok, širio se i širi se i London, Njujork, Minhen...ali je infrastruktura pratila to širenje i tkz napredak grada, ali ovo, ovo je pakao a tek će biti problema sa strujom, vodom, kanalizacijom...da ne pominjem odlazak od tačke A do tačke B.

  • +1 6
Link to comment
Npr...ali ima meleon varijanti
 
pa to je super shto bi reko deda ko u japanu. i shta, kad prodje prijem spakuju i odnesu? carevi, kad bi neshto moralo da se apsi i strelja po ovoj drzavi, ne bi imao ko, morali bi da autsorsujemo nekoj okupatorskoju imperiji, oh wait [emoji38]ol:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto


  • Haha 1
Link to comment
49 minutes ago, Barti66 said:

Eh da je samo Ateks i Beteks i da je samo BB postalo nesnosno...pa oni su od NBgda napravili jednu nesnosnost na ³ a gde neće centar ili bliža naselja.

Ovog trenutka jedino relativno periferna naselja funkcionišu kako tako mada imaju i oni svojih problema.

Da imam gde da odem otišao bih na keca, ali nemam, a da krećem od 0 teško...godine su već tu.

Beograd je postao...nemam reči.

Ok, širio se i širi se i London, Njujork, Minhen...ali je infrastruktura pratila to širenje i tkz napredak grada, ali ovo, ovo je pakao a tek će biti problema sa strujom, vodom, kanalizacijom...da ne pominjem odlazak od tačke A do tačke B.

A meni se baš činilo da je NBG poslednja oaza, široki oni bulevari i ulice, bar možeš da hodaš kao čovek.

 

Za parking sam primetila da je i tamo haos.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...