Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Sesame Street Idk GIF

 

Edit: kad smo kod nadležosti, neki dan umro čovek na ulici popodne, hitna bila proglasila smrt, panduri obezbedili mesto događaja, ali niko nije zvao pogrebno da ga pokupe, i jedni i drugi tvrde da to nije u njihovoj nadležnosti. Na kraju u pola 9 uveče došao neki privatnik i odvezao telo, ne zna se tačno ko ga je pozvao... Čovek ležao mrtav 5 sati na prometnoj ulici.

Edited by Skyhighatrist
Link to comment
19 minutes ago, vememah said:

point, pomozi mi oko ove ekipe? rakochevica znam iz jednog mog tzv lichnog sukoba s njim (koji on ne bi percipirao kao sukob samnom, ali se neko izdrkavanje na visokom niovu izlomilo preko mojih ledja anonimne zene u nauci koja nema pojma ni o chemu :lolol: ) a grbovic sam upoznala (prijatna zenica dalje ne znam) neshto tokom onog ludovanja one udavache na direktorskom mestu. mislim, ono, kumovi su mi tamo, ali ja vinchu sushtinski ne razumem (ni kumove, realno :lolol: ), kao shto se ne razume druga planeta na kojoj se dishe neki drugi gas :unsure:

Edited by gospa buba
Link to comment

Kasno popodne juče iznad deponije se video dim slabijeg intenziteta. Ne znam kako bih ga najbolje opisao, možda kao dim kao sa zgarišta (nakon što je stihija prošla).

Link to comment

Mene je upravo probudio oštar miris zapaljene plastike, štipa za nos. Od Vinče noćas duva na ovamo.

Jednom sam zaboravila na šporetu flašice i cucle što sam ih prokuvavala, ovako je zaudarao stan kada sam se probudila i kada su se zalepile za dno šerpe iz kojih je isparila voda.

Ali tada sam širom otvorila sve prozore, a sada sve do jednog zatvorila, umirem.

Link to comment

Na Zvezdari je nepodnošljivo!! Noćas mi je padalo na pamet da strpam decu u kola, tako u pola noći i odvezem se negde u pizdu materinu. Jutros, evo sedim ovako u zatvorenoj kući i ne znam gde da se denem...

A dva penzosa u zgradi pričaju, vidim Vinča im nije ni na kraj pameti, nikad čuli, čude se šta to smrdi...

Sad da mi neko kaže idemo s govnjivim motkama na pohod, sad bi krenula, meni je ovo taj momenat. Joj kako se bespomoćno i grozno osećam.

  • +1 6
Link to comment

Pa to su upravo pričali da čestice smoga nisu isto što i gas, zaboravila sam mu ime koji se ivih dana oslobađa i koji da, jeste toksičan, i to vrlo.

Pm2.5 mere prečišćači ali ne i dim.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...