Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

4 hours ago, gospa buba said:

pitanje je onda shta ce nam ostatak srbije :blink: :dry:

moze se i to sve prodati fino, ima ko hoce :s_w: shta rio tinto kinezi palci, najbolje da se gine za neshto shto niko nece...

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

Zar nije već prodato?

 

Onaj prostorni plan sa klasterom rudnika od Loznice do Vranja je baš to, prodaja zemlje južno od Save i Dunava... Još da severno od Sombora poklonimo Madjarima i bog da nas vidi... :fantom:

Link to comment
12 minutes ago, Milošica said:

Kako smrdi jebote...

 

Čula sam, a i uverila se iz iskustva, kad padne temperatura, ovaj smrdljivi dim pada dole. Noću i ujutru dok se ne zagreje vazduh je jezivo.

Večeras idem na spavanje sa potpuno zamandaljenim prozorima. Jeste 50 stepeni unutra (nemam klimu), ali makar me neće oko 2 ujutru probuditi štipanje u nosu i bukvalno dim koji ulazi unutra.

Link to comment

Obišao danas trougao Blok 70 - Ovča - Vračar. Svaki od tri temena trougla je imao zasebni specifični smrad. 

Blok 70 - smrad izgorele plastike od onog požara.

Ovča - smrad svinjaca i štala i kanala.

Vračar - miomirisi Vinče.

 

Bermudski trougao je mala maca.

Link to comment

Večeras je kod mene najgore posle prvog dana. Baš guši, mada ne smrdi više kao spržena elektroinstalacija već kao da je neko bacio plastiku na ćumur.

Link to comment

moguce da nama oni pjenisi nazidani u bnv rasprshuju to, pa ni ne dospeva donas u takvom koncentratu.

 

i mozda se mi onda aktivno trujemo niskim nivoima i vec smo ludi i nije nam nishta :lolol:

Edited by gospa buba
Link to comment
moguce da nama oni pjenisi nazidani u bnv rasprshuju to, pa ni ne dospeva donas u takvom koncentratu.
 
i mozda se mi onda aktivno trujemo niskim nivoima i vec smo ludi i nije nam nishta [emoji38]ol:
Ti bi baš volela da vidiš neku korist od tog BnV?
[emoji12]







... Shiit has hit the fan

Link to comment
Just now, Frank Pembleton said:

Ti bi baš volela da vidiš neku korist od tog BnV?
emoji12.png


... Shiit has hit the fan
 

ti znash kakvu ja korist vidim :hihi:

 

ako se nisam dosad izjashnjavala, da se svali sve sutra ujutro samo od sebe i iznenada, ne bih zalila ni 14 sekundi. eventualno ako ima neki ljudi unutra, da stignu da izadju.

 

a kad dodju bilo koji nashi, bilo kad, rushimo. ako ne mozemo odmah da rushimo, onda im ukidamo finansije za odrzavanje, neka sami odrzavaju ko i mi svoje shto odrzavamo. onda kad ne budu odrzavali jer je skupo, rushimo ruglo jer je leglo manijaka zmija i narkomana. easy.

 

da ne kazem sve to ima svoje :dry:

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

tako reći vazdušna banja

bar kodopštine

 

:sleep:

i u mom penthausu kod fontane isto.:fantom:

doduše, dok sam se oko 21h vraćala kući po zemlji, smrdela paljevina usput oko španskih boraca...

Link to comment

Ne znam da li sam lud, ali juče je u centru grada i smrdelo na najgori palež, a i razdaljina od 30 metara je bila u izmaglici, najgore od prvog dana. 

Edited by Malvo
  • +1 1
Link to comment

glede mog stava o bnv da neb pravila probleme shumarima ovog lepog mesta, ja se samo pouzdajem u gospoda i kosmosa, odnosno entropiju i verovatnocu, nashim jezikom recheno. ne nameravam da delujem u to smislu. nemam ti kad™ :hihi:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...