Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

9 minutes ago, Frank Pembleton said:

Gotovo sad gospabubo, talibani u afganistanu, ti u srbiji...
emoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png







... Shiit has hit the fan
 

nije smeshno u avganistanu :sad:

Link to comment

namenjenu skupštinskom voznom parku, pretpostavljam? uđe se autom u garažu pa liftom direkt u zgradu, daleko od očiju razuzdane gomile

Link to comment

Tako nekako, da negaze više pločnike i zelene površine, a može se shvatiti i kao izvođenje pripremnih radnji za što duži opstanak glave na ramenima.

Link to comment

to se priča odavno. još kad se pravila ona ispod pionirskog parka

sve je bolje od onog autoplaca ispred skupštine danas

Link to comment

Stara je to priča, da hoće da se "podvuku" ispod parka...
Šta će sad ekipica u Drinki što sedi sa rasprostrtim planovima zgrada, placeva, nadogradnji.
Nisu to uslove za lidere biznisa!







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Tu ekipicu u Drinki i Ice baru + kafićima onih Adamovića s druge strane ulice da nesposobni investitor slučajno zatrpa buldožerom, učinio bi vanvremensko dobro delo. Redak skup gamadi tu redovno obitava na malom prostoru.

Link to comment
Tu ekipicu u Drinki i Ice baru + kafićima onih Adamovića s druge strane ulice da nesposobni investitor slučajno zatrpa buldožerom, učinio bi vanvremensko dobro delo. Redak skup gamadi tu redovno obitava na malom prostoru.
To svakako.
A Adamović to onaj što drži Skupštinu i onaj pub?







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Ja sam tu redovno viđao Tiku Stanića, Švarma i neke mlade glumice(ne zajedno :D) dok sam kratko živeo u blizini...Mislio sam da kulturna ekipa dolazi :D

Edited by Milošica
Link to comment
Ja sam tu redovno viđao Tiku Stanića, Švarma i neke mlade glumice(ne zajedno [emoji3]) dok sam kratko živeo u blizini...Mislio sam da kulturna ekipa dolazi [emoji3]
Da u Pabu su bili redovni ovi iz Vremena od kad su se preselili + Đoooorđe V.
I ja sam "inventarisao" tu jedno godinu dana...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Jel se zna da li su ovi iz Auto Čačka obavezni da nastave proizvodnju piva, pošto su kupili BIP ili će da tamo nikne još jedna kula i tržni centar?

Link to comment
2 minutes ago, Arkadija said:

Jel se zna da li su ovi iz Auto Čačka obavezni da nastave proizvodnju piva, pošto su kupili BIP ili će da tamo nikne još jedna kula i tržni centar?

Ako i sad jesu u obavezi, to ne znači da će i da budu u buduće... Naravno da će da nikne kula i tržni centar, niko na toj lokaciji ne kupuje zbog piva...

Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Ako i sad jesu u obavezi, to ne znači da će i da budu u buduće... Naravno da će da nikne kula i tržni centar, niko na toj lokaciji ne kupuje zbog piva...

Tako sam i mislila, ali rekoh, ne skodi da pitam.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...