Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

6 minutes ago, Arkadija said:

Tako sam i mislila, ali rekoh, ne skodi da pitam.

Pa ni ja neznam 100%, ali zdrav razum navodi samo na jedno rešenje...

 

 

  • +1 1
Link to comment

Sto se tiče pivare, zar nije ona jezivo smrdela dok je radila. Ja sam malo dalje ali kad sam prolazio pored znalo je bas da guši. Čak i mene bez čula mirisa

Link to comment
1 hour ago, Hamlet Strašni said:

Sto se tiče pivare, zar nije ona jezivo smrdela dok je radila. Ja sam malo dalje ali kad sam prolazio pored znalo je bas da guši. Čak i mene bez čula mirisa

 

57 minutes ago, beta kentauri said:

i do mene je dobacivala. 

nažalost, ovih dana ima daleko gorih smradova od pivare.

 

23 minutes ago, Tihajeza said:

Pivaro, vrati se, sve ti je oprošteno!

Majkemi, kad me ovih dana na trenutke zapahnu štale PKB-a, raširim nozdrve od miline da se nadišem.

nama pivopijama to je bio miris. mnogo je fin ovaj naraštaj.

 

u ime nekakvog napretka prežalio sam stari mostar sa sve pumpom na kojoj se točilo lož ule, igralište heroja i slavije.....

kad sjebu pivaru ostaće ništa. rudo i ona palata nestaće, garant. ako neko ipak bude imao dovoljno mozga pa prolazeći miloševom skonta da je vila u sklopu USA ambasade ipak sačuvana i proradi mu kliker pa sačuva ovu vilu.

Edited by djordje geprat
Link to comment
7 hours ago, Frank Pembleton said:

To svakako.
A Adamović to onaj što drži Skupštinu i onaj pub?

... Shiit has hit the fan
 

 

Da, i još gore imaju onaj neki fast food. Takođe odvratni ljudi, posebno pater familias. Na početku ulice pre možda dve godine i Krlo otvorio marketinšku agenciju, skupio šarenu ekipicu, dole na dnu ulice Dule Kuvajt drži menjačnicu i knjižaru. Ne znaš da li su gori starosedeoci ili dođoši, užasan kraj, a svi glumataju neku finoću. 

Link to comment
55 minutes ago, Filozof manijak said:

Too, samo deri ovaj beslovesni narod.

Pravi potez pred izbore.

 

pa to je par stotina kinti mjesečno u narednih par decenija, to je pičkin dim, Vučko dijeli 20k pred izbore, ej!

Link to comment

Za one koji možda nisu pročitali tekst, iznos koji građani plaćaju za sada ostaje isti. Samotm će deo novca uzimati Beo Čista, a ne kompletno Gradska čistoća, kao do sada.

Što ne znači da to neće biti promenjeno uskoro:fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...