Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

1 hour ago, James Marshall said:

Kako bre ne može pa nema jače i aktuelnije priče - ekologija, fondovi, pa talijanske mafioze na tome zgrnule milione svojevremeno, Toni Soprano se bavi waste managementom. 

 

Postrojenje za preradu otpada u Lilehameru koje servisira i susedne dve opstine godisnje zaradjuje preko 2 miliona evra. Sve legalno i proknjizeno, naravno. Metal pretvaraju u metalne opiljke i prodaju, recikliraju papir i plastiku a za organski otpad imaju mini-elektranu koja proizvodi struju za par okolnih naselja. Tamo covek ako ne udje duboko u posed ne bi imao pojma da tu postoji neko djubre. Dva miliona evra zarade godisnje od djubreta koje proizvodi nekih 60-70 hiljada ljudi.

  • +1 4
Link to comment
u Zemunu bi cesto smrdele organske svinje, secam se sa nostalgijom 
ih!

taj svinjac je bio u vojvodjanskoj, subotom pridveche dobacivao je do trga. u to doba kad smo mi sami bili nashi stari hihi.gif

a ja izadjem na balkon i kazem - mamo, opet smrdidu. a ona kaze, dakako da smrdidu, nego zatvori pendzer ceri moja biggrin.png

nostalgija je bash svasht ponekad cry.gif

sent from novi mnogo jak bubamoto.





  • Haha 1
Link to comment
40 minutes ago, slepa živana said:

lako je ovima sa devijacijom nosa, ja ta govna osećam još od pre deset dana

ako! i treba da se podavimo

meni sva druga cula otkazuju, ali mi je njuh sve izostreniji. losa kombinacija za zivot u srbiji.

 

skoro da postaje zanimljivo sta ce nam se jos izdesavati dok/ako nekim sticajem okolnosti ovi ne odu. jedino znam da nece biti restrikcija struje, jer televizija.

Link to comment

Posle kao zagledamo nedovrsene ulice i one raspale "renovirane" posle mesec dana. Ovi aljkavi, neodgovorni i bahati ljudi su probili svako dno, a ovo je bas njihovo ogledalo, ne treba ici dalje uopste.



Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...