Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Malopre mi izletelo na FB, ne znam detalje

Narode, u sredu 09.06. od 16-19h potpisivanje peticije u parkiću kod Slavice, protiv rušenja stadiona FK Beograd Karaburma i izgradnje stambenog kompleksa. Ruši se deo školskog dvorišta O.Š. Jovan Popović , vrtića Boško Buha, bioskop Slavica,... Za četvrtak je najavljen početak radova, ali i protesti [emoji110][emoji123]. Širite da se čuje!!! Moramo se izboriti protiv ove pošasti.

Link to comment

on bash reshio da istera svaki hir.

mislim, solidan je to komad histerije za likove koji sve mogu kako hoce i da ih nije briga.

Sent from my Moto E (4) using Tapatalk

Link to comment

Opasna stvar je moc i bahatost i ne preterana inteligencija, pa misliš da si nedodirljiv jer si uhvatio boga, pa radis sta hoces i mislis dokle hoces. Mislis vecno. Al malo morgen. Tako su mislili i neki koji su osudjivani tu juce na vecne robije. Nedodirljivost, budale.

I koji ce im andrak vise tolilo stambenih kompleksa aman? Ko to kupuje? Zar je moguce da imaju ti neki u tom zacaranom krugu toliko love da imaju na desetine nekretnina? Peru pare? Wtf?

Link to comment

Razmišljao sam o tom Šapiću i tom njegovom angažmanu u SNS, realno, on njima ne treba, zapravo je ova fuzija više uzela Šapiću nego što je donijela SNS-u, ali kapiram da je htio da ga i definitivno odvoji od bilo kakve opozicije čiji je kandidat možda mogao da bude. Da je išao sam, pa da bude tas na vagi, pa trt mrt ponude mu da bude gradonačelnik, pa pozivi iz ambasada,... Ovako, skinuo je tu bijedu sa vrata. SNS ionako živi na tome što nema opoziciju, a ne kakvu ergelu posjeduje. 

Link to comment
Just now, Jumanji said:

Opasna stvar je moc i bahatost i ne preterana inteligencija, pa misliš da si nedodirljiv jer si uhvatio boga, pa radis sta hoces i mislis dokle hoces. Tako su mislili i neki koji su osudjivani tu juce na vecne robije. Nedodirljivost, budale.

I koji ce im andrak vise tolilo stambenih kompleksa aman? Ko to kupuje? Zar je moguce da imaju ti neki u tom zacaranom krugu toliko love da imaju na desetine nekretnina? Peru pare? Wtf?

Samo pranje para, ništa drugo. U pola stanova u tim novogradnjama, a bogme i u srednjestarogradnjama na jačim lokalitetima, ne možeš vidjeti svjetlo niti bilo šta na terasi. 

  • +1 1
Link to comment
Samo pranje para, ništa drugo. U pola stanova u tim novogradnjama, a bogme i u srednjestarogradnjama na jačim lokalitetima, ne možeš vidjeti svjetlo niti bilo šta na terasi. 
bukvalno, ne zivi niko, u prizemlju kladionica, na spratu pedijatar, iznar zubar i botoks. mrkli mrak.

Sent from my Moto E (4) using Tapatalk

Link to comment
Samo pranje para, ništa drugo. U pola stanova u tim novogradnjama, a bogme i u srednjestarogradnjama na jačim lokalitetima, ne možeš vidjeti svjetlo niti bilo šta na terasi. 
Da, da zagledala sam i ja u mracne prozore i balkonce -.-
Link to comment

sve imam utisak da im je cilj da sve natrpaju u beograd pa da resto srbije komotno rasprodaju arapima, kinezima i marsovcima u zavisnosti ko ponudi više.

  • +1 2
Link to comment

Uvijek se sjetim toga kad pomislim na ove sintagme "srpski svet" itd, kako stalno nešto čeznemo za proširenjem na gabarite države Dušana Silnog, a zapravo bi nam bilo dovoljno desetak hiljada kvkm oko Beograda gdje bi svi da se potrpaju. A onda još pomislim kako bi sa tih istih teritorija sa kojima čeznemo da se prisajedinimo u Beograd došli uglavnom Bosanci i Crnogorci, kad bi to neko prezentovao tako ljudima u Srbiji, odnosno Beograđanima, nisam siguran koliko bi ta Vulinova ideja bila prihvaćena :D

Ali realno, stalno se nešto bacaju pretenzije na neke zemlje tipa CG, BiH, Makedonija, povratak na Kosovo, a Srba sve manje, a i od tih sve manje Srba sve više bi da se nabije od Altine do Kaluđerice, eventualno treći BG preko Dunava. 

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, James Marshall said:

odvoji od bilo kakve opozicije čiji je kandidat možda mogao da bude

Zasto bi neko zeleo da glasa za Sapica kao kandidata opozicije da nije usao u SNS? Lik je ispran, nema stavove, a one koje zastupa blago receno su problematicni.

 

A ono sto je radio po NBG nije bas za pohvalu, recimo nije sposoban da pokrene inicijativu da se postavi lezeci policajac u Zorana Djindjica ispred Merkatora gde godisnje gine dosta ljudi, jer se vozi katastrofalno brzo. Tu postoji pesacki prelaz, a samo prelazenje preko istog je prilicna avantura.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, James Marshall said:

Uvijek se sjetim toga kad pomislim na ove sintagme "srpski svet" itd, kako stalno nešto čeznemo za proširenjem na gabarite države Dušana Silnog, a zapravo bi nam bilo dovoljno desetak hiljada kvkm oko Beograda gdje bi svi da se potrpaju. A onda još pomislim kako bi sa tih istih teritorija sa kojima čeznemo da se prisajedinimo u Beograd došli uglavnom Bosanci i Crnogorci, kad bi to neko prezentovao tako ljudima u Srbiji, odnosno Beograđanima, nisam siguran koliko bi ta Vulinova ideja bila prihvaćena :D

Ali realno, stalno se nešto bacaju pretenzije na neke zemlje tipa CG, BiH, Makedonija, povratak na Kosovo, a Srba sve manje, a i od tih sve manje Srba sve više bi da se nabije od Altine do Kaluđerice, eventualno treći BG preko Dunava. 

eh, kakva smo samo kolonijalna sila mogli da budemo da nam turci, ološ jedan, nisu sve upropastili 1389. 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...