Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Neki dan sam prosao Ruzveltovom i iskidao se od smeha. Likovi su komotno poplocali trotoar ispred zgrade koja nije jos izgradjena. Naravno, kako je zgrada zbog tezine krenula da "naleze", ploce ne samo da su se odvojile nego su neke utonule a neke otisle pola metra uvis, tako da je ugodjaj prolaska tim delom ulice krajnje planinarski. Ima i za mountain bike, posto su iscrtali jedan deo trotoara kao biciklisticku stazu.

  • +1 1
Link to comment

Dobro, ne možeš očekivati da se ulica popločava tek kada sve parcele budu izgrađene i popunjene do poslednje. Biće i rušenja i građenja novog (i većeg) na njihovom mestu, i biće sleganja i pomeranja. Trotoar se popravi kada završe radove i to je to, eventualno da povade sada ploče i vrate ih kasnije, da se ne sapliću ljudi.

Link to comment
1 hour ago, Tihajeza said:

Dobro, ne možeš očekivati da se ulica popločava tek kada sve parcele budu izgrađene i popunjene do poslednje. Biće i rušenja i građenja novog (i većeg) na njihovom mestu, i biće sleganja i pomeranja. Trotoar se popravi kada završe radove i to je to, eventualno da povade sada ploče i vrate ih kasnije, da se ne sapliću ljudi.

 

Jedan objekat je u pitanju, nekih dvadesetak metara po duzini. I to objekat koji je vec poceo da se gradi kad su oni poplocavali. Mogli su kvadrilion stvari da urade umesto sto su poredjali ploce koje sada vire na sve strane i prevrcu se. Na primer, mogli su da zavrse pripremu i ostave ploce sa strane, lakse bi se poravnalo kad iskoci neka grbina. Ove ploce koje su postavili i poredjali su se ionako same od sebe rastrkale na sve strane, to ce sve morati da se vadi i preslaze. Ja onako nesto nisam video u zivotu. Vidjao sam da se pomere i rasklimataju ploce, da malo ulegnu ili iskoce ali ono moras da vidis, na jednom mestu bukvalno je vise od pola metra izaslo iz ravni u vis. Kad se popnes na brdasce.:laugh:

Link to comment
7 hours ago, levi said:

od prošle nedelje je zatvorena leva traka iz grada, tih 20-tak m od raskrsnice posle doma zdravlja. sve ostalo ide, bar pre pola sata kad sam prošo

 

sad je zatvoreno sve :isuse: od doma zdravlja prema McDonaldsu..

 

znači izbegavajte Požešku ali i okolne uličice koje su primile sav saobraćaj sa B. Brda na svoja nejaka pleća

Link to comment
4 hours ago, harper said:

Neki dan sam prosao Ruzveltovom i iskidao se od smeha. Likovi su komotno poplocali trotoar ispred zgrade koja nije jos izgradjena. Naravno, kako je zgrada zbog tezine krenula da "naleze", ploce ne samo da su se odvojile nego su neke utonule a neke otisle pola metra uvis, tako da je ugodjaj prolaska tim delom ulice krajnje planinarski. Ima i za mountain bike, posto su iscrtali jedan deo trotoara kao biciklisticku stazu.

 

 

Znam, ja svaki dan idem tuda u šetnju jer se trudim da vežbam, skrenem u Čelopečku pa onda okolo do Držićeve ili Dalmatinske pa nazad u Ruzveltovu (ja sam u br. 4) Pre 15 godina DS je renovirao ulicu i zaista joj je trebao facelift jer prolazi dosta autobusa i tramvaja. Sad su je renovirali ovi smradovi i nakon godinu dana izgleda gore nego pre renoviraja. Samo pogledajte šine na krivinama i sve je jasno. Samo su nam zamazali oči a matorci misle da su oni super jer barem nešto rade. A ja im kažem da je bolje da ništa ne rade. No, ne vredi, Smučić je češće u medijima nego predsednik Severne Koreje.

Link to comment

AKS kombi srušio veeeliku banderu u Kumodraškoj, par stotina metara niže od pošte, bandera pala preko ulice, pokidana gomila strujnih kablova, opšti cirkus...

Zaobilazite u širokom luku.

  • +1 1
Link to comment

Zna li se kad planiraju da otvore fakin Pozesku? Carevi su ladno krenuli u potpuno zatvaranje od ponedeljka ujutro. Znaci taj jedan dan za koji i dete u mladjem predskolskom uzrastu i baba Mirka od 85 leta znaju da ne treba zatvarati saobracaj tada, e oni su bas tada krenuli, because reasons.

Nije budalama palo na pamet ni da probaju da proture neki manji bus kroz Ljesku i Nikolaja Gogolja, pa da se okrene na okretnici, ne, sve zatvori, sve! Neka se mucenici penju sa  Padine na Brdo onim stepenicama ko na Iron Islands. Daleko bilo i da su poceli radove tipa u subotu uvece, ni to nije bilo moguce. Nego bas radna nedelja, i bas od ponedeljka ujutro.

Link to comment

Ceca Bojković se isprečila ispred kamiona sa šutom na protestu na Revi [emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590]
IMG-bd0c5d446bc4eb7056fe5d7bb87e5777-V.jpg

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 2
  • Wub 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...