Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Meni je uopšte bilo pitanje zašto bi bilo ko, ikada glasao za njega, ali očigledno da je lik vukao neke glasove na NBG, na kraju je i prebacio cenzus koji Čomićka i družba i razni nisu uspjeli da prebace. Svakako mislim da je više izgubio ulaskom u SNS u smislu glasova (dobio je nešto drugo) nego što bi mogao da osvoji sa ove strane, ali jebe se njemu, on lik ima cilj a taj cilj nije da osvoji Oskar popularnosti, već da se domogne ozbiljnije vlasti. Lik je realno oplodio par godina bavljenja lokalnom politikom i nekoliko mjeseci imanja stranke tako što je automatski zasjeo u stolicu potpredsjednika lokalne KP Kine i što će vjerovatno po automatizmu biti gradonačelnik BG. Na tom političkom njuhu kapa dole. To što ti tvrdiš ja sam za njega tvrdio i prije nego je osnovao SPAS, ali vidiš da mnogim glasačima to ne smeta. Tek sad su neki počeli da mu zamjeraju, nakon što je ušao u SNS.

 

@Milosh76

Link to comment
18 minutes ago, James Marshall said:

što će vjerovatno po automatizmu biti gradonačelnik BG.

 

Mislim da ce se to jako tesko desiti, pogotovo sto mi se cini da ce opozicija konacno ukapirati da lokalni izbori nemaju veze sa drzavnim izborima i temama. Jedna lista i SNS vise nije vlast.  Sto znaci da Sapic nece biti gradonacelnik.

 

Inace ja sam upoznao Sapica dok je bio u DS preko drugara koji je tamo bio aktivan i tada i sada je bio i ostao ljiga, gazenje preko leseva mu nije strano. A da je super glup i nije, ume da sprovede ono sto kazu mu oni sto ga savetuju, sto je dovoljno da  osvoji vlast na opstini uz katastrofalnu izlaznost od 25-30% na Opstini NBG.

Edited by Milosh76
Link to comment

Volio bih da dijelim tvoj optimizam, a opet, ne vidim s jedne strane NDB a sa druge Dverjane i Sunđerboba na istoj listi. To će morati ozbiljno šamaranje da padne od strane ozbiljnih igrača da se opasulje da je krajnji momenat. 

Link to comment

naopako da izadju sa zajednickom listom, teskom mukom bih se naterao da izadjem na izbore

a siguran sam da ima podosta ljudi sa obe ideoloske strane koji sigurno ne bi dali glas takvoj listi

 

ne vidim zasto zasto bi dve liste jedna levlja i gradjanskija, druga desnija i nacionalnija bile problem sa opozicione tacke gledista i kako bi to imale manje sansi za uspeh od jednog buckurisa sveeeeeeeeeeeega

Link to comment
4 hours ago, James Marshall said:

Samo pranje para, ništa drugo. U pola stanova u tim novogradnjama, a bogme i u srednjestarogradnjama na jačim lokalitetima, ne možeš vidjeti svjetlo niti bilo šta na terasi. 

 

4 hours ago, Jumanji said:
4 hours ago, James Marshall said:
Samo pranje para, ništa drugo. U pola stanova u tim novogradnjama, a bogme i u srednjestarogradnjama na jačim lokalitetima, ne možeš vidjeti svjetlo niti bilo šta na terasi. 

Da, da zagledala sam i ja u mracne prozore i balkonce -.-

 

 

ne bih ja dopustao ovakve komentare na forumu

lako bi nam se na glavu mogla nakaciti policija zbog tipovanja gajbi

pitajte hamleta kako je gaza prosao zagledajuci mracne prozore vracar historicala ako mislite da je to zajebancija

Link to comment
Just now, Hamlet Strašni said:

Zato što velika većina ljudi ne misli tako...

ok, ako je velika vecina ljudi koji nece izaci na izbore u slucaju da nema jedinstvene liste veca od ima do jaja mnogo onih koji nece glasati za listu na kojoj su bosko ili jeremic ili sa druge strane ndmbgd ili ds

 

jel ima neko validno istrazivanje koje bi potvrdilo jednu od ovih tvrdnji

Link to comment

Lokalni izbori = lokalne teme

Beogradski izbori =  beogradske teme

 

To nema veze sa Srbijom, Kosovom, nacinalnim pitanjem, Srebrenicom, genocidom, temama oko kojih se vidi razlika izmedju Dveri i LDP-a (nikad ne bih glasao ni za jedne ni za druge).

 

Ako se napravi jedna lista sanse za pobedu su ogromne, ako se naprave 2 liste, postoji dobra sansa da neko preleti i da vecinu SNS-SPS koaliciji.

 

Sto se mene tice, ne interesuje me ko vodi BG, dokle god nije iz koalicije SNS-SPS.

 

  

33 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Zato što velika većina ljudi ne misli tako...

 

S obzirom da idu BG izbori, kampanja je vec pocela, mogao bi da otvoris temu i da napises kratko misljenje o sansama da se Vesic/Sapic govanca sklone sa vlasti iz BG.

Edited by Milosh76
Link to comment
36 minutes ago, Milosh76 said:

Lokalni izbori = lokalne teme

Beogradski izbori =  beogradske teme

 

To nema veze sa Srbijom, Kosovom, nacinalnim pitanjem, Srebrenicom, genocidom, temama oko kojih se vidi razlika izmedju Dveri i LDP-a (nikad ne bih glasao ni za jedne ni za druge).

 

Ako se napravi jedna lista sanse za pobedu su ogromne, ako se naprave 2 liste, postoji dobra sansa da neko preleti i da vecinu SNS-SPS koaliciji.

 

Sto se mene tice, ne interesuje me ko vodi BG, dokle god nije iz koalicije SNS-SPS.

 

  

 

S obzirom da idu BG izbori, kampanja je vec pocela, mogao bi da otvoris temu i da napises kratko misljenje o sansama da se Vesic/Sapic govanca sklone sa vlasti iz BG.

zasto si bas dveri i ldp naveo kao primer

zanima me da bih shvatio da li uopste pisemo o istoj stvari

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

naopako da izadju sa zajednickom listom, teskom mukom bih se naterao da izadjem na izbore

a siguran sam da ima podosta ljudi sa obe ideoloske strane koji sigurno ne bi dali glas takvoj listi

 

ne vidim zasto zasto bi dve liste jedna levlja i gradjanskija, druga desnija i nacionalnija bile problem sa opozicione tacke gledista i kako bi to imale manje sansi za uspeh od jednog buckurisa sveeeeeeeeeeeega

 

To da li je bolje 1, 2 ili 3 liste resavaju predizbori opozicije. Kojih naravno nece biti posto svako za sebe tvrdi da su bas oni najjaci u opoziciji i da nema sanse da podrze nekog drugog..

Link to comment

Koalicija oko Djilasa + Jeremic, a sa druge strane Dveri +Radulovic to je "prirodno", valjda...

 

Koalicija oko Djilasa bi trebalo da je i DS i SPP i NDMBGD (mislim da su i oni tu negde) i Zelenovic i par sitnijih koji vuku od 2 do 22 glasa u proseku.

 

Slicno je i sa Jeremicem, i on ima te "2 do 22 glasa u proseku". 

 

Svakako bi se vlast u BG tesko pravila bez Dveri i Radulovica ili DSS i POKSA ili kako se vec zovu ti tarzani.

 

Bez ikakvog cimanja bih glasao za listu Djilas i co. + jeremic i co. koliko god mi ovaj drugi bio mrzak, pre svega zbog licemerja i ljigavstine, pa tek onda zbog politickih stavova.

 

Ako se gledaju samo stavovi, izmedju Djilas i co. i Jeremic i co. nema mnogo sustinskih razlika kad su lokalne i beogradske teme u pitanju.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...