Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Meni je najstrasnije sto se Vlasi dosetili, pa ne seku sto po zakonu nije dozvoljeno jelte, jer je to zasticena zona, ali zato zatrpavaju jer to vec ne stoji u zakonu.

Sto vam mile majcice hohstaplerske!







Link to comment

Vesara FB:


“ ВАЈАР МАРКО КРАТОХВИЛ РАДИ СПОМЕНИК БРАНКУ ПЕШИЋУ

Споменик легендарном београдском градоначелнику Бранку Пешићу радиће српски вајар Маркo Кратохвил који живи у Лос Анђелесу одлучено је на седници Одбора за подизање споменика којим је председавао Никола Кусовац.

Споменик ће бити подигнут у пешачкој зони у старом градском језгру Земуна одлучио је Одбор. Седници Одбора присуствовали су осим Кусовца чланови књижевник Милован Витезовић, новинар и бивши уредник РТС Ненад Ристић, Оливера Вучковић, директорка Завода за заштиту споменика културе града Београда...

Споменик Бранку Пешићу који може да се опише реченицом “један од нас” биће постављен током јесени ове године.

Град Београд финансира и документарни филм о Бранку Пешићу аутора новинарке Душке Јованић и Вука Дапчевића.”

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
odakle su izvukli kratohvila huh.gif
 
gđica duška i momak joj o branku pešiću huh.gif
 
šta reći ...
Kolega mučeni...

.... Shiit has hit the fan!


Link to comment
21 hours ago, Jumanji said:

 

Nije klinika nego institut. I nije ovakav od ekonomskog tigra, pamti on i ranija zlatna doba, to propadanje duže traje. Sad su čak malo i sredili, mada to više nije prostor za bolnicu imho. Ali zato kad izađeš, baciš pogled desno i ugledaš zlatni krst na hramu Svetog Save odmah ti bude toplije oko srca.

Link to comment

O uzroku eksplozije u Čika Ljubinoj oglašava se Gradska uprava Beograda, navodeći da je u pitanju plinska boca, a MUP ćuti o uzroku, potvrdili su samo broj povređenih.

Link to comment
Nije klinika nego institut. I nije ovakav od ekonomskog tigra, pamti on i ranija zlatna doba, to propadanje duže traje. Sad su čak malo i sredili, mada to više nije prostor za bolnicu imho. Ali zato kad izađeš, baciš pogled desno i ugledaš zlatni krst na hramu Svetog Save odmah ti bude toplije oko srca.
Naravno da nije zbog zlatnog doba, ovo kako je sagradjeno pitanje da li je i okreceno ikad, ali toliko nam je dobro da eto, sve smo sredili možemo sada trivijalnostima da se bavimo tipa nacionalni stadion ili barjak onaj, kako se zove vec. Bolnice po unutrasnjosti su nalik stalama, nazalost imala sam tamo neka iskustva preko rodbine, tako da nije lose kada drekavac ode da primi vakcinu negde, bar koliko toliko srede, makar bila i sminka.

Inace kada smo kod zlatnog krsta, crkva dobila jos neki milioncic ovih dana, nisam upamtila koliko tacno, sto i nema bas veze, te mora zlatni krst, kako drugacije.
Link to comment
3 hours ago, čekmeže said:

Nije klinika nego institut. I nije ovakav od ekonomskog tigra, pamti on i ranija zlatna doba, to propadanje duže traje. Sad su čak malo i sredili, mada to više nije prostor za bolnicu imho. Ali zato kad izađeš, baciš pogled desno i ugledaš zlatni krst na hramu Svetog Save odmah ti bude toplije oko srca.

shta ima krst da gledash, gledaj prilazni put sa autoputa, od hitne pomoci, kolikim slovima pishe klinichki centar srbije, na zastavinoj pozadini, kao da se ne zna da je klinichki centar, a josh manje da je u srbiji. pa ako mogu tu srbiju da nam ukucavaju uglavu po tim hodnicima, da se na shalteru zakunemo na vernost materini, pre nego shto pocrkamo tamo :dry:

 

na shurnaest mesta im pishe srbija, pa jel tolko niste sigurni rodjaci :rolf:

 

a drugo, jebemumater kako mogu da rade tamo, kako mogu da prolaze kroz taj hodnik, ja bih ga ruchno isklesala za 20 godina staza, zivotami, za svoje pare i u svoje vreme, samo da ga ne gledam takvog? pa ne rade u rudniku i topionici??? shta rade, iskljuche vid? :dry:

 

u jednoj klinici klinichkog centra sam zamerachila odavno neke stolice, koje cu u sledecem prolasku lichno da zashrafim, i to tako da me vide shta radim. imam alat, imam shrafove, imam i kad. poshto niko od njih ochigledno nema :blink:

Edited by gospa buba
  • +1 6
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...