Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

2 minutes ago, morgana said:

 

sad ce to ana caskom da kreativno industrijalizuje

hoce sigruno, cuo sam da je jutros intervenisala i biki srbljanovic kod ane i zapretila da nece tvitivati dok se mi sirocad iz bigza negde nezbrinemo

  • Haha 2
Link to comment
sta kazete na prodaju bigza?
To je nešto davno prelomljeno[emoji769] sad se opracionalizuje?

Pored svega što ove štetočine po BG rade, dugo je i potrajalo...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
7 minutes ago, Frank Pembleton said:

To je nešto davno prelomljenoemoji769.png sad se opracionalizuje?

Pored svega što ove štetočine po BG rade, dugo je i potrajalo...

.... Shiit has hit the fan!
 

 

da, da, radi firma koja je zavrsila beko, a dobila i beogradjanku

 

Link to comment

Meni se sviđa kako je urađena zgrada na uglu Makedonske i Kondin. Nije nakićena nekim modernim glupostima, nema klima po prozorima itd, sasvim pristojno izgleda.

Edited by napadaj
Link to comment
Meni se sviđa kako je urađena zgrada na uglu Makedonske i Kondin. Nije nakićena nekim modernim glupostima, nema klima po prozorima itd, sasvim pristojno izgleda.
Radovi su urađeni površno, polepljeno je po postojećoj fasadi, da bi uštedeli skidanje "oplate" fasade.
Već prilikom kačenja su imali probleme da su im se stare ploče odvaljivale, onda su stručna lica predložila skidanje da bi se došlo do kostura, no to je odbijeno zbog troškova. Samo tamo gde se baš odvalilo i moralo je tako da se radi.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
1 hour ago, morgana said:

nadam se da ce bigz uraditi ok, ono je bisercina i treba kidati prste ako ga useru

 

Upravo tako. Useravanje BIGZ-ove zgrade bih shvatio kao licni napad nakon sto su posteno zasrali Metropol a NATO se pobrinuo za zgradu vazduhoplovstva u Zemunu.

  • +1 1
Link to comment

Jel beše Metropol imao neki problem sa "dotokom novca"?
Valjda su neki Grci bili u pitanju?
I sećam se da sam tu prvi put video da se cela zgrada "zadihtuje" omotačem i upumpava se topao vazduh u toku radova.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Za taj K-District oko Beka su prvo prodavali žvaku kako se pravi svemirski brod by Zaha Hadid. Ispostavilo se da smo dobili najobičniju konfekciju (i još par spratova višu od prvog plana) koja potpuno zaklanja Kalemegdan gledano sa keja.

Edited by msv
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...