Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

U vezi Beograda na vodi, postoji jedna građevina koja deluje skroz kul za život. Recimo da je na potezu od nekadašnje Herceogovačke (sada je tu parking) pa peške ka novom kružnom toku, na ulasku na zeleni stari most. Petospratnica skladno izgrađena, u prizemlju su stanovi sa nekom teresom za bleju koja gleda na travnjak između te zgrade i Karađorđeve. Spratovi iznad deluju pristojno, nepretenciozno, životno. 

 

Da je bilo manje nasilja i korupcije, takav plan za priobalje bi mi bio sasvim ok - malo niskih zgrada, još više otvorenih površina, šetalište. Moglo je tako. 

  • Haha 1
Link to comment
Just now, renne said:
10 minutes ago, Arkadija said:
Kakvi se ovo topovi sada čuju napolju? Da nije malo rano za obeležavanje praznika?

Slavimo dane svetlosti aka čajniz novu godinu

Zajebavaš?

Link to comment

ako su čamci onda je titanik pristigo, ako su kinezi a verovatno da jesu nisam znao da oni ne gledaju  lokalnu ponoćku nego samo onu u matici

 

kakogod nbgd posta vatrometina :happy:

 

Link to comment
28 minutes ago, renne said:
38 minutes ago, Arkadija said:
Kakvi se ovo topovi sada čuju napolju? Da nije malo rano za obeležavanje praznika?

Slavimo dane svetlosti aka čajniz novu godinu

 

6 minutes ago, gospa buba said:


koju temu sad da chitam bemliga :unsure:

 

Link to comment

nesto sam razmisljao, koje su mi sanse da nikada uzivo ne vidim vesicev spomenik stefanu nemanji shisharki? treba vrv da izbegavam slaviju, posto se odande sigurno vidi i sigurno jos par lakcija. moram da saznam koje su to tacno lokacije

 

u borci sam proverio, ne vidi se ni sa jednog jedinog mesta

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...