Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

9 minutes ago, pt 2.0 said:

samo - ja uopšte nisam govorila o tome da sa njima treba RASPRAVLJATI, a još manje da treba koristiti ISTINITE ARGUMENTE, ili istinu kao takvu

ništa od toga.

prosto treba pustiti idejicu da je mač odustajanje od srpstva (krsta), a sve da bi se ugodilo arapima-BnV investitorima da se kotrlja po mrežama... svaka manipulacija je dozvoljena protiv SNS.

ukratko - što se mene tiče - sva sredstva su dozvoljena u borbi protiv SNS (ako ne ugrožavaju ostatak naroda).

uopšte nije bitno da li je istinito, sve dok deluje. dok je efikasno.

 

u toj sam fazi. :sad:

 

 

Da, razumeo sam post, samo se bojim da ne vredi. Njihova prostota ce uvek bolje komunicirati sa vecinom stanovnistva u Srbiji nego bilo kakva kritika te prostote. Vucic se nicim drugim i ne bavi osim manipulacijom, on je na tom polju superioran. Njih treba rusiti na stvarima koje su od direktnog zivotnog znacaja. Sto se tice njihove estetike, strah me je da ce to prosto morati da se popravlja dugo, skupo i mucno nakon sto oni odu. Ako uopste iza njih ostane dovoljno mozga u drzavi da popravi ono sto su zasrali i sto ce tek da zaseru.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Arkadija said:

MIsliš?

Sve je moguće. Ali kakvi pišu po fejsu, ne bi me čudilo da je pravo.

zbog upotrebe reči vajar, zbog preterane, a pritom veštačke nepismenosti prilično sam sigurna da je neko ko ismeva botove.

Link to comment
17 hours ago, radisa said:

Naravno... Što je viši i šiljatiji predmet, to je veća verovatnoća... Biće Nemanja poznat kao Ilija Gromovnik, za par godina... :fantom:

 

Valjda su Nemanji napravili gromobransko uzemljenje nekako, inace ce da bude veselo kad se Sveti Ilija popismani i zavrljaci munju u mac :D.

 

Na tu temu:

 

https://www.popularmechanics.com/science/a32781804/watch-lightning-strike-washington-monument/

 

 

Link to comment
34 minutes ago, gospa buba said:

djuro imash pravo. u stvari smo dobro proshli. jednog dana da ugasimo struju betoniramo staklo zardjamo sve iznad i dobri smo. jebiga.

sent from bubamoto
 

kakav beton, kakva rdja. jedna sajla i gusenicar resavaju problem. pitaj iracane.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...