Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Just now, Milošica said:

Cimate se oko gluposti, ponovo.

 

Ali dobro, zato nas i jaše ovaj.

 

 

Tako je, ni oko čega se ne treba cimati, treba ga pustiti da radi šta hoće, ne primećivati ga, jer će tako svi problemi nastali njegovom pojavom nestati... :thumbsup:

  • +1 2
Link to comment

miloshence sine, jel koristish ti istorijski trenutak il samo dangubish? mi mozemo kako ocemo, nashe je solidno proshlo, josh koji kupus da ostavimo i porez da platimo, al ti shta cesh dete? :unsure:

 

ocesh spolja da razbijash sistem? il iznutra :hihi:

 

 

mi cemo da razbijamo polako, kafu dok popijemo. i ja dizmerim pritisak prvo :D

Edited by gospa buba
  • +1 4
  • Hvala 2
Link to comment

neki dan sam na TV gledaopotpaljivačicu dru barimur. da nam je tako nešto danas ovde, da stane pred nemanju stisne šake i počne da se greje. preskočio sam gledanje cirkusa.

Link to comment

@gospa buba @radisa

 

Koji istorijski trenutak?

 

Pod dangubljenjem misliš na moje nepostojeće političko delovanje? Ako je ovo, zanima me kako zamišljaš efektivno političko delovanje u pogledu spomenika?

 

Vidim neke insinuacije, nadam se da je samo humor. Sve u svemu, ne treba da brinete da li sam na "ispravnoj" strani, samo sagledavam stvari dublje, baš da ne bih "dangubio", jer šta imamo od bavljenja time, osim neke moralne satisfakcije. I to je okej, da se razumemo, ali nema političke promene.

 

Kod god se nada da to neki student može pokrenuti, ne znam šta da mu kažem.

 

Opozicija je na stand-by.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

Ne postoji previse mala i nebitna stvar oko koje ga/ih treba jebati i potprcavati kad god se ukaze prilika..spomenik od 20 i kusur metara, potpuno nepotreban, preskup, u doba kada vecina nas daje pare ili donira nesto na prodaju kako bi se skupile pare za Olivera/ Maju/ Anu ili koga vec..to nisu gluposti.

 

 

Druga stvar..iznenadjen sam koliko me zapravo trenutno boli u predelu spolovila i za Vucica i za spomenik i za naprednjake i za ove koji su dosli..i za lekare koji ce i dalje da grcaju i umiru dok ih lece a nikakav otpor ne pruzaju.. Uzmite, vucite, razvlacite..terajte se bre u tri picke materine i vi vasa stranka i spomenik i teritorija kojoj na slamku krv pijete..

 

Gledacu Pepu prase i Masu & medveda dok svo ovo sranje ne prodje.

Link to comment
16 minutes ago, Milošica said:

@gospa buba @radisa

 

Koji istorijski trenutak?

 

Pod dangubljenjem misliš na moje nepostojeće političko delovanje? Ako je ovo, zanima me kako zamišljaš efektivno političko delovanje u pogledu spomenika?

 

Vidim neke insinuacije, nadam se da je samo humor. Sve u svemu, ne treba da brinete da li sam na "ispravnoj" strani, samo sagledavam stvari dublje, baš da ne bih "dangubio", jer šta imamo od bavljenja time, osim neke moralne satisfakcije. I to je okej, da se razumemo, ali nema političke promene.

 

Kod god se nada da to neki student može pokrenuti, ne znam šta da mu kažem.

 

Opozicija je na stand-by.

sve je uvek samo humor. mi smo mlade zavitlavali josh kad je tito streljao zbog toga :hihi:

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, SNARC said:

Ne postoji previse mala i nebitna stvar oko koje ga/ih treba jebati i potprcavati kad god se ukaze prilika..

 

17 minutes ago, SNARC said:

Gledacu Pepu prase i Masu & medveda dok svo ovo sranje ne prodje

Nekako mi ova dva putića vode na dve strane...

Link to comment

Ma jok..nego me pelcovali danas a obecah ocu da necu ni pivo pred spavanje narednih par dana...pa eto.

 

Moj Uros, koji prekosutra puni 17 meseci (ljubi ga tata) voli i Pepu i Masu..osudjeni smo na gledanje toga. Zadivljujuce je kako se smanjenim gledanjem vesti covek opusti.

Edited by SNARC
  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...