Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

4 hours ago, renne said:

Edb broj je user
Pass je jmbg

 

3 hours ago, Milosh76 said:

JMBG lica na koji se vodi brojilo tj racun. Odmah ti posle trazi da promenis lozinku i to je to

 

Jel postoji opcija da se otkaže stizanje papirnog računa kao kod mts-a i infostana?

Link to comment
32 minutes ago, napadaj said:

2/3 je za baš najvažnije odluke - raspolaganje zajedničkim delovima zgrade, poveravanju upravljanja profesionalnom upravniku i kreditnom zaduživanju stambene zajednice.

 

Internom odlukom može da se utvrdi da je i za ostale odluke potrebna drugačija većina nego što je propisano zakonom, Đorđe, možda je to urađeno u Vašoj zgradi.

ovo jeste kako si napisao. 

imali smo raspravu pre dva - tri meseca. plafon je prokišnjavao u jednom od tri stana na poslednjem spratu. vlasnik je zvao upravnika ovaj je dobio ponudu od JP za održavanje za sva tri stana. jeste da je bila visoka, trebalo je da, čini mi se, 9 meseci dajem oko 5500 ali dao bi da je većina htela. od te cene država uzima 20%, 10% uzima JP za organizaciju, papirologiju i nadzor. propalo e jer su ljudi kukali kako suim mali prihodi. štaće biti dalje, ne znam. da je taj stan moj, sam bih to izfinnsirao.

Link to comment

Koliko znam u zakonu postoji odredba koja sprecava blokiranje odredjenih odluka u smislu da ako prvi put za neku odluku nema 50% stanara organizuje se nova sednica i na sledecoj sednici je potrebno 50% od prisutnih. Tako nekako.

Link to comment
kako se otkazuje kod infostana? koristim  e-sanduče, ali i dalje stiže papir
Imas tamo negde u e- sanducetu da kliknes da ti ne stize. Ako ne nadjes, pogledacu kad se docepam kompa.

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, munze said:

Imas tamo negde u e- sanducetu da kliknes da ti ne stize. Ako ne nadjes, pogledacu kad se docepam kompa.

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 

 

:thumbsup: vidim sad obaveštenje


 

Quote

 

Дај свој допринос планети

10.12.2020.

Поштовани корисници, у сарадњи са вама и уз ваш велики допринос, ЈКП „Инфостан технологије“ је активирањем опције у главном менију „ИСКЉУЧИ СЛАЊЕ РАЧУНА“ омогућило одјаву слања рачуна у папирном облику, која нам пружа прилику да се заједничким снагама боримо и чувамо НАШ ГРАД. Прекомерна употреба папира, као и огромна количина отпада која настаје због употребе истих, само су неки од великих проблема и изазова са којима се наш град суочава. Зато вас молимо да размислите о одјави слања рачуна на кућну адресу.

 

 

  • +1 1
Link to comment

sada kapiram zašto je seronja vesić u svom odgovoru miljenku:twak: pomenuo zahod.

 

mislim da bi on za početak trebalo da se pobrine da beograd ima mnooooogooooo više javnih zahoda. 

usput, jesu li proradili javni zahodi u gradu ili su još uvek zabravljeni zbog korone?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...