Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Daj bre, živimo u državi u kojoj su ljudi u više navrata ginuli jer su izlazili na autoput koji nije otvoren i koji se završavao u vazduhu, a na kome nije bilo nikakvih obeležja da nije završen.

 

Naravno da treba obeležiti ovakve radove i znakom i ogradom i fizičkom preprekom.

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, vememah said:

Daj bre, živimo u državi u kojoj su ljudi u više navrata ginuli jer su izlazili na autoput koji nije otvoren i koji se završavao u vazduhu, a na kome nije bilo nikakvih obeležja da nije završen.

 

Naravno da treba obeležiti ovakve radove i znakom i ogradom i fizičkom preprekom.

 

Nije ti baš dobro poređenje. Pogledaj malo bolje fotku.

 

Imaju primere za to što pokušavaju da kažu onoliko, ali ovo baš i nije jedan od njih.

Link to comment

Kada su radili u 27og marta na raskrsnici sa Palmotićevoj je bila istovarena gomila peska. Kao što Vrememah kaže "fizičkom preprekom".
I onda nije bilo šanse da se ovako nešto dogodi.

Link to comment

Jasno je da ovaj nije dospeo tu zato što gradilište nije bilo obeleženo, nego zato što je debil bio "pod uticajem" verovatno...
On bi probio bilo kakvu ogradu. A koliko vidim ovde je bila ograda postavljena i ona je dovoljna bila za pešake.
Niko ne može da ogradi za ovakve budale...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Inace, novi sport na NBG, iskljucuju semafore, konkretno u Zorana Djindjica oko Arene. Kao menjaju semafor za one "pesacke" a to umesto da traje 2 dana, traje 2 nedelje. Onda povremeno iskljuce semafore na raskrsnicama u nadi da ce oni koji imaju znak stop, zaista stati.

Link to comment

Da bio sam u 68 koju vozi neki matori zamalo da izginemo dok je on shvatio tu njihovu zajebanciju, pola busa završilo kod njega kad je ukočio

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
Inace, novi sport na NBG, iskljucuju semafore, konkretno u Zorana Djindjica oko Arene. Kao menjaju semafor za one "pesacke" a to umesto da traje 2 dana, traje 2 nedelje. Onda povremeno iskljuce semafore na raskrsnicama u nadi da ce oni koji imaju znak stop, zaista stati.
ovih dana, a tim povodom, mislim neshto da prekretnica nece nastupiti kad oni uzmu da zidaju mostove ili operishu otvoreno srce, nego kad se neka snajka sa diplomom nekog uvazenog dvonedeljnog univerziteta dohvati optimizacije semafora. mislim, shta moze da bude toliko teshko :blink: [emoji38]ol:

sent from bubamoto

Link to comment
5 hours ago, Milosh76 said:

Inace, novi sport na NBG, iskljucuju semafore, konkretno u Zorana Djindjica oko Arene.

Posljednjih par godina svako malo (u smislu svako par dana) po neki semafor ne radi - a ja se bas ne vozam okolo pa da su velike sanse da nabasam na neki. LM, nekada je bilo relativno stresno upasti u raskrsnicu gdje je crkao semafor jer kod nas tada nikakva pravila ne vaze, al sad, kad je to manje-vise regularna stvar, izgleda da sam oguglao pa jedva i konstatujem haos ¯\_(ツ)_/¯

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...