Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Zna li neko pouzdanu taksi kompaniju gde moze da se naruci nesto vece auto, gde bi mogla da stanu dva decija sedistra pozadi i neko u sredini (:)), da naravno ima i pojaseve pozadi, a da ne kosta milion dinara od Surcina do Vracara?Kakav je Maksi taksi?

Link to comment
Zna li neko pouzdanu taksi kompaniju gde moze da se naruci nesto vece auto, gde bi mogla da stanu dva decija sedistra pozadi i neko u sredini (:)), da naravno ima i pojaseve pozadi, a da ne kosta milion dinara od Surcina do Vracara?Kakav je Maksi taksi?
maxi je, koliko znam, korektan u lokalu. probaj beogradski taxi: 9801, ako se dobro secam.poz
Link to comment

Mozes da zoves Beogradski i da narucis bas takvo vozilo. Cesto kad se vozim cujem kako dispecer kaze da neko trazi takvo i takvo vozilo, za decu i sl. Probaj, mozda uspes.Inace, kvalitet usluge malo ima veze sa kompanijom, vise sa konkretnim taksistom na kog naletis.

Edited by Paprichica
Link to comment
  • 1 month later...
Zna li neko pouzdanu taksi kompaniju gde moze da se naruci nesto vece auto, gde bi mogla da stanu dva decija sedistra pozadi i neko u sredini ( :) ), da naravno ima i pojaseve pozadi, a da ne kosta milion dinara od Surcina do Vracara?
zovi i naruci vozilo koje hoces - dobices po normalnoj ceni.meni par puta ovde na dorcolu stao neki pinkov taksi, automobil je kao mini-kombi, nov i srebrn - moze da stane sve sto ti treba... Edited by PointTaken
Link to comment
..kada bi realizovali ideju koju sam davno cuo, a koja bi trebalo da nekim pesasckim mostovima po jurija gagarina spoji sa savom blokove i belvil koji su sa druge strane ulice, uz bajkerske staze koje su napravili, to bi dalo humaniji karakter celom nizu naselja odvojenih od reke..i sasvim novi izgled koji bi ovom delu novog beograda dao pecat koji sada imaju samo blokovi uz reku...a to je najlepse i najprijatnije parce grada za zivot sa ove strane...
i samo mi reci da li mozes da zamislis da ce to da se desi?bilo bi do jaja kada bi neko sa dovoljno zivotnog staza i duzim secanjem uspeo da popise i okaci sve sjajne i briljantne ideje koje su u poslednjih 20-30 godina prosle kroz ovaj grad a ticu se urbanizma i kvaliteta zivota.
Link to comment
gde ce biti glavna autobuska stanica (uz luksuzne stanove u belvilu :lol:)
Samo da se pokenjam na ledja retardu koji je ovo smislio, i ponudim mu muda na ispasu Edited by Delija67
Link to comment
i samo mi reci da li mozes da zamislis da ce to da se desi?bilo bi do jaja kada bi neko sa dovoljno zivotnog staza i duzim secanjem uspeo da popise i okaci sve sjajne i briljantne ideje koje su u poslednjih 20-30 godina prosle kroz ovaj grad a ticu se urbanizma i kvaliteta zivota.
...mogu da zamislim, ali nisam bas siguran da verujem......bitno je da dobrih ideja ipak ima, valjda ce se neka od njih realizovati...najveci problem beograda je definitivno nebriga ljudi za okolinu u kojoj zive, od kada predju sopstveni prag pa na dalje...koja se sinhrono prenosi na nakazno ruznu arhitekturu koja pocinje da dominira Beogradom, pocev od odvratnih kompanijskih zgrada u trecem bulevaru (ne racunajuci expo), pa do ogavnih fasada spolja i nehumanih stanova unutar 90% novogradnje u poslednjih 30 godina...kad samo pomislim sta je sve, i kako, bilo moguce napraviti u onolikom bulevaru, srce me zaboli......da ne spominjem onaj projekat na ulazu u bulevar revolucije...to ce da nam stoji u sred grada, pored poste, dve skupstine i dvora...blam me svaki put kada je vidim...i tako sve sto krenu da prave... Edited by BigLebowsky
Link to comment
...mogu da zamislim, ali nisam bas siguran da verujem......bitno je da dobrih ideja ipak ima, valjda ce se neka od njih realizovati...najveci problem beograda je definitivno nebriga ljudi za okolinu u kojoj zive, od kada predju sopstveni prag pa na dalje...koja se sinhrono prenosi na nakazno ruznu arhitekturu koja pocinje da dominira Beogradom, pocev od odvratnih kompanijskih zgrada u trecem bulevaru (ne racunajuci expo), pa do ogavnih fasada spolja i nehumanih stanova unutar 90% novogradnje u poslednjih 30 godina...kad samo pomislim sta je sve, i kako, bilo moguce napraviti u onolikom bulevaru, srce me zaboli......da ne spominjem onaj projekat na ulazu u bulevar revolucije...to ce da nam stoji u sred grada, pored poste, dve skupstine i dvora...blam me svaki put kada je vidim...i tako sve sto krenu da prave...
Pizda materina Solani sto onu postu nije poravnao.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...