Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

3 hours ago, Arkadija said:

Valjda su videli da je groblje Père Lachaise u Parizu, razgleda turistički, pa rešili, po principu žabe i potkivanja konja.

Mada ko može da ti naplati ulaz na naše groblje?

25 evra po osobi.

 

Ima i ovde, 'samo' £12.

Link to comment
11 hours ago, slepa živana said:

jači je stih, seju se seju ali ne nicaju :lolol:

kuj gi mica tija džaci

 

a jaka je i lamperija

Lamperija je već u duhu JV video standarda. Iako se u tu svirku ne razumijem baš, nisam očekivao ove gothic uticaje.

Link to comment
On 23.2.2019. at 9:25, renne said:

Sutra od 11h besplatno razgledanje novog groblja, turistički

Koji li je mozak ovo smislio

 

Postojala je ranije tura sa vodicem po novom groblju. Nazalost kad je gospodja vodic preminula niko nije hteo da nastavi sa turom koliko znam.

Link to comment
14 hours ago, nera said:

 

Postojala je ranije tura sa vodicem po novom groblju. Nazalost kad je gospodja vodic preminula niko nije hteo da nastavi sa turom koliko znam.

 

Ne vidim sta je cudno. Da je pameti, koliko velikih ličnosti je tamo sahranjeno, to bi bila jedna od zanimljivijih tacki u BG za turiste.

 

Al eto, i na PPP veoma negativna reakcija.

Link to comment
2 minutes ago, Timmy said:

 

Ne vidim sta je cudno. Da je pameti, koliko velikih ličnosti je tamo sahranjeno, to bi bila jedna od zanimljivijih tacki u BG za turiste.

 

Al eto, i na PPP veoma negativna reakcija.

bilo je pre par godina u okviru noći muzeja, tura po groblju. hor u kome sam pevala je bio angažovan da stoji iza jednog velikog spomenika, i na znak jednog volontera iz žbunja, da se postroji i počne da peva kad naiđu posetioci. to je bilo urnebesno, jer se ponavljano na svakih pola sata, a u međuvremenu se hor iza spomenika od duga vremena napio. uz to, posetioce nije zanimalo da čuju pesmu do kraja, pa je tako hor išao u fejdaut ko prvi primeti da više nema publike :lol: to su ti neki radikalni rediteljski postupci...

Link to comment
bilo je pre par godina u okviru noći muzeja, tura po groblju. hor u kome sam pevala je bio angažovan da stoji iza jednog velikog spomenika, i na znak jednog volontera iz žbunja, da se postroji i počne da peva kad naiđu posetioci. to je bilo urnebesno, jer se ponavljano na svakih pola sata, a u međuvremenu se hor iza spomenika od duga vremena napio. uz to, posetioce nije zanimalo da čuju pesmu do kraja, pa je tako hor išao u fejdaut ko prvi primeti da više nema publike [emoji38] to su ti neki radikalni rediteljski postupci...
Kakva bizarna prica.... hahaha zamisljam
Haos [emoji3]
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...