Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Danas je na snagu stupio modifikovani sistem parkiranja u prestonici i već je zadao glavobolje pojedinim Beograđanima.

QlMk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1b

 

Naime, zbog loše postavljenog znaka "Parking servisa" u Hadzi Milentijevoj ulici na Vračaru došlo je povrede glave jednog sugrađanina.

7Zrk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1b

Link to comment
Taj razmak između dva parkiranja je pola sata.
Stvarno? Poslednji put kada je moj brat probao (prošle godine), nije bilo nikakve mogućnosti da u toku dana ponovo parkira u istoj zoni, razmak je bio jutro - kasno popodne.
Link to comment
43 minutes ago, I*m with the pilots said:
23 hours ago, Tihajeza said:
Taj razmak između dva parkiranja je pola sata.

Stvarno? Poslednji put kada je moj brat probao (prošle godine), nije bilo nikakve mogućnosti da u toku dana ponovo parkira u istoj zoni, razmak je bio jutro - kasno popodne.

Koleginica je dolazila ponekad kolima na posao, u zelenoj smo bili zoni. Parkira, plati tri sata, onda posle ta 3 sata cupka oko prozora, gleda da li dolazi onaj što proverava. Ako naiđe, izleti i kao "evo baš sam krenula da se isparkiram", ako ne naiđe i kad prođe pola sata, plati još 3 sata i nastavi da radi. I u ovoj firmi u žutoj se to ponekad radi.

(Praktično nema šta, ali kao trebaju im kola za posle posla)

Link to comment
24 minutes ago, Timmy said:

Jel sigurno to za pola sata, pa da može ponovo? Nije tako bilo ranije...

Moj uzorak od tri vozača u kancu kaže pola sata.

Pre dva dana su promenili zone nešto, videti da nije to menjano.

Link to comment

Bio je ranije bug ali su ga ispravili sa uklanjanjem naših slova iz tablica, moglo je da se pošalje sa drugog telefona nakon tri sata sa jednim promenjenim slovom registracije npr c->ć

Link to comment

Prosetao sam danas po kraju. U Narodnih Heroja su sveze iscrtana parking mesta na ulici, a video sam i zenu u uniformi parking servisa kako seta. U unutrasnjosti blokova 3, 34 i 37 nije zonirano.

Link to comment
7 hours ago, Timmy said:

Jel sigurno to za pola sata, pa da može ponovo? Nije tako bilo ranije...

Sigurno tačno, i tako je već par godina. Pola moje kancelarije tako radi, a u ovoj sam poslednje četiri godine, znači toliko fercera, provereno.

Link to comment
9 hours ago, djeneralche said:

Bio je ranije bug ali su ga ispravili sa uklanjanjem naših slova iz tablica, moglo je da se pošalje sa drugog telefona nakon tri sata sa jednim promenjenim slovom registracije npr c->ć

Moze to i dalje za one koji imaju slova sa kvačicom, a te registracije vaze dok vazi saobracajna dozvola. Moja jos 5 godina...:)

Link to comment
13 hours ago, LeBron said:

Moze to i dalje za one koji imaju slova sa kvačicom, a te registracije vaze dok vazi saobracajna dozvola. Moja jos 5 godina...:)

 

Ja sam mislio da je pravilo da tablice važe 7 godina...? Dakle da nije vezano za saobraćajnu

Link to comment
2 minutes ago, hazard said:

 

Ja sam mislio da je pravilo da tablice važe 7 godina...? Dakle da nije vezano za saobraćajnu

valjda su prošle godine produžili važenje tablica

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...