Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Da, mislim na 9? Koliko sam ja shvatio, kada ovima što imaju Č, Ć, Š, Đ, Y, W (ne znam za X jer su to zvanično ostavili, ali može biti da je samo za TX tablice za taksiste) istekne taj rok, oni će dobiti (i morati da plate) nove tablice bez tih slova...ne znam da li se ovo odnosi i na one koji imaju samo ,,naša" slova bez kukica i kvačica

 

Meni je inače bilo suludo da tablice budu oročene, svuda u normalnom svetu tablice se menjaju kada dotraju a ne kruto posle X godina

Edited by hazard
Link to comment
11 hours ago, hazard said:

Da, mislim na 9? Koliko sam ja shvatio, kada ovima što imaju Č, Ć, Š, Đ, Y, W (ne znam za X jer su to zvanično ostavili, ali može biti da je samo za TX tablice za taksiste) istekne taj rok,

 

Ne, ukinuli su ova slova i table se menjaju pri prvoj narednoj registraciji. Registrovala sam kola u proleće 18te, a tablice su bile stare valjda 6 godina, ne više (uvedene su 2012.?)

Link to comment
On 18.2.2019. at 13:48, Delija67 said:

Nisam siguran da je od pre. Narodnih Heroja nije (bila) zonirana, kao ni unutrasnjost blokova.

Kako uopšte misle da zoniraju unutrašnjost blokova? 

Link to comment
1 hour ago, Tihajeza said:

 

Ne, ukinuli su ova slova i table se menjaju pri prvoj narednoj registraciji. Registrovala sam kola u proleće 18te, a tablice su bile stare valjda 6 godina, ne više (uvedene su 2012.?)

Nije ti ovo tacno.

 

Iako su dopunom Pravilnika o registraciji još prošlog leta izbačene kvačice, vlasnici tablica koje sadrže ova slova će ih prilikom registracije zadržati sve dok ne budu morali da menjaju saobraćajnu dozvolu čiji datum važenja je jasno istaknut na poleđini.

Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

Kako uopšte misle da zoniraju unutrašnjost blokova? 

Ne znam sta misle. na onoj slici je obelezena i unutrasnjost blokova. Malo farbe, malo lima za table, nekoliko radnih mesta za kontrolore parking servisa i imas zoniran blok.

Link to comment
6 hours ago, LeBron said:

Nije ti ovo tacno.

 

Iako su dopunom Pravilnika o registraciji još prošlog leta izbačene kvačice, vlasnici tablica koje sadrže ova slova će ih prilikom registracije zadržati sve dok ne budu morali da menjaju saobraćajnu dozvolu čiji datum važenja je jasno istaknut na poleđini.

Aha, bila istekla saobraćajna. Eto, mene usralo odmah da menjam. 3500 više, čini mi se, na redovnu cenu registracije.

Link to comment
10 minutes ago, renne said:

Sutra od 11h besplatno razgledanje novog groblja, turistički

Koji li je mozak ovo smislio

Valjda su videli da je groblje Père Lachaise u Parizu, razgleda turistički, pa rešili, po principu žabe i potkivanja konja.

Mada ko može da ti naplati ulaz na naše groblje?

Quote

Enjoy a guided 2-hour tour through the celebrated Père Lachaise cemetery of Paris, and discover the famous graves of iconic figures such as Jim Morisson and Oscar Wilde, as well as the fascinating history and architectural design of the cemetery. 

25 evra po osobi.

Edited by Arkadija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...