Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

objashnjavao umetnik kako to napravio isto kotkuce svima se svidelo pa reshili.

milutin objasnio na televizoru kako nije stambol ili koja vec kapija nego virtembershka i zatrpace je konzerviranu i nacrtati odozgo po trgu kad zavrshe. mislim i bolje. najbolje da ne pipaju nishta.

a na savskom trgu smo najebali od kulture i urbanizma.

sent from bubamoto

Link to comment

Jel ima neko iskustva sa zivotnim uslovima u profesorskoj koloniji? Meni taj deo Beograda prilicno nepoznat, ali deluje prijatno skrajnuto u odnosu na Savamalu te da nije u fokusu "novog beogradskog urbanizma". Moze i na pm. Pliz.

Link to comment
1 hour ago, chandra said:

Jel ima neko iskustva sa zivotnim uslovima u profesorskoj koloniji? Meni taj deo Beograda prilicno nepoznat, ali deluje prijatno skrajnuto u odnosu na Savamalu te da nije u fokusu "novog beogradskog urbanizma". Moze i na pm. Pliz.

Ako mozes da zivis sa hordama huligana povremeno (hala Pionir) i muriju preko puta solidan kraj, dve stanice prevoza od Centra, klizanje blizu, botanicka basta. Imas koliko zelis ispada starog urbanizma tamo to ne fali, ali i predratne vile. Mi preferiramo Munze iako imamo i stan tamo. 

Link to comment
16 minutes ago, levi said:

 

kako su komunisi zatrli ćirilcu do 1983 :dry:

 

1542797083616-46501230_10218092541333484

Ne znam samo kako je komesarima promaklo ono Тиссот i Омега...

Obucarsku radnju Краљ ne smem ni da pomenem :ph34r:

Link to comment
1 hour ago, fonTelefon said:

Ako mozes da zivis sa hordama huligana povremeno (hala Pionir) i muriju preko puta solidan kraj, dve stanice prevoza od Centra, klizanje blizu, botanicka basta. Imas koliko zelis ispada starog urbanizma tamo to ne fali, ali i predratne vile. Mi preferiramo Munze iako imamo i stan tamo. 

 

Ako ne mozes da ih pobedis, onda im se pridruzi... :)

 

Thanks. Ima tu nekoliko bas lepih ulica. Zapravo sad kad ih gledam uopste ne izgledaju beogradski, mogao bi da bude neki Potsdam ili Getingen. Moguce da su to i bile inspiracije.

Link to comment
4 hours ago, renne said:

 

 

Inace, posto su se ti lukovi non stop pomerali, vidi se genijalno resenje i na snimku: na po kraj od svakog su stavili po dzak, pretpostavljam peska. Mada, mozda su i Deda Mrazovi pokloni. Praznici nam stizu!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...