Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Quote

 

Na tenderu za nabavku ukrasnih elemenata za razne manifestacije koje će se održavati u srpskoj prestonici, vrednom skoro 300.000 evra, pobedila je firma "Kip lajt" koja već godinama unazad snabdeva Beograd novogodišnjim ukrasima, rasvetom i jelkama.

Kako stoji u odluci, na tender je pristigla samo jedna ponuda od 29.863.000 dinara bez PDV-a, odnosno 35.835.600 dinara sa PDV-om.

Podsetimo, kako je stajalo u konkursnoj dokumentaciji, spisak nabavke ukrasnih dobara sastoji se od svetlećeg drveta (tri komada), figure buketa cveća (35 komada), svetleće figure trouglastih cvetova (25 komada), svetleće figure plavo beli cvetovi (55 komada), svetleće figure buketa koji se sastoji od tri cveta po pet latica (55 komada), svetleća kiša sa minimum 36 LED lančanicama (55 komada) kao i svetleća kiša od minimum 300 LED dioda (90 komada), svetleće figure zastave Republike Srbije (16 kompleta)...

 

 

danasnja vest.

Link to comment

meni novogosinji ukrasi razbacani nehajno na sve strane po komada 1 lice na na izlozbu novogodsnjih ukrasa i rasvete u beogradu, i u fazonu sam da kip lajt osiim sto dere grad, odnosno nas, naplacuje i alibabi izlozbeni prostor "alibaba lajv krismas njujirs belgrejd ekspo 2018".  sigurna sam da ce doci i bandic da vidi sta moz da se marne za zagreb, i da se obesi o zlatnu kapiju s krunom jer se on prvi nije setio. 

i dalje me muci zasto makar ne oborimo nesto? kakavim makazama se preseca dotok struje, gde da ustinem da se sijalice pokvare, kako smo 2000. mogli da iskljucimo rasvetu na trgu republike, a sad ne mozemo?

takodje bh  ganjala onog gradonacelnika za sve, zamenik gradonalcenika me jednostavno ne bi zanimao da sam novinar, ocu gradonacelnika, on je odgovoran, a ti ficfiricu ne zanimas me uopste. gradonacelnik mi se cini ko najslabija karika. 

Link to comment

SAd bi ti neki spočitali da nije u redu kinjiti gradonačelnika neprijatnim pitanjima, jer nije on kriv za sve ovo, on se mukica samo bojao za svoj posao :fantom:

Link to comment
9 minutes ago, darling said:

 

takodje bh  ganjala onog gradonacelnika za sve, zamenik gradonalcenika me jednostavno ne bi zanimao da sam novinar, ocu gradonacelnika, on je odgovoran, a ti ficfiricu ne zanimas me uopste. gradonacelnik mi se cini ko najslabija karika. 

ti hocesh da njemu bude neprijatno. a on je samo chovek. i lekar. nije on kriv, neko mora da drzi merdevine :cry:

Link to comment

a zašto, draga? šta ti je skrivio. čovek tako blagog izgleda ne može da bude zao. i postavio je kućice za vrapce. i, kaži mi kakvu lošu odluku je doneo. šta je loše uradio?

Link to comment
50 minutes ago, djordje geprat said:

a zašto, draga? šta ti je skrivio. čovek tako blagog izgleda ne može da bude zao. i postavio je kućice za vrapce. i, kaži mi kakvu lošu odluku je doneo. šta je loše uradio?

 

i operise malu decu :fantom:

ne znam, nista ne znamo o njemu, zato i apelujem da je vreme da saznamo sta on zapravo radi, posto je za sve odgovoran. 

Link to comment

uochavam izvesnu krizu u finansiranju izmedju 2016 i 2017. shta se desilo. da je 2017 malo vishe rasla, 2018 je mogla josh ihahaj s_w.gif

 

ne moze lepo da se aproximira :dry:

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment
19 hours ago, darling said:

 

i operise malu decu :fantom:

ne znam, nista ne znamo o njemu, zato i apelujem da je vreme da saznamo sta on zapravo radi, posto je za sve odgovoran. 

Ne vata za dupe i ne pita zene da ih hebe pred svima kao prethodni direktor njihove institucije i predsednik Vozdovca sada zamenik kod Loncara.  Malo li je?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...