Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

auuuu :blink:... da mi nije vas ne bih ni znala šta sve ima od nakaznih ukrasa po gradu. 

moram izvesti sebe u šetnju do slavije i do tog portala u knezu.

možda te odvede u drugu dimenziju kad prođeš kroz njega? svakako toliko košta.

 

ali znam da kod nas (nbgd opština) više nema deda mraza i irvasa, nego su sad neke apstrakcije. da i mi na privremenom životu na nbgd odmorimo umorne oči i još umornije duše dok se vraćamo kućama u nepostojećim GSP autobusima.

(možda ja živim i radim u pogrešnoj satnici, ali mi se stvarno čini da je gradskog prevoza sve manje!?)

 

 

Link to comment

video sam iz autobusa onog irvasa i sledećeg dana utekao na selo. sada čitam s čim ga sve nagrdiše i šta sve planiraju. briga me za trošak, ostaje ono nepopravljivo, što reče koleginica iznad.

Quote

ceo grad se pretvara u zemun iz devedesetih. 

 

Edited by djordje geprat
Link to comment

Nije se dobro proveo niko ko je ovako ponižavao stanovnike bilo kog grada. Danas sam posmatrala reakcije ljudi u tramvaju dok je išao preko Slavije, niko se nije nasmejao. 

Link to comment

dedamraz smrti sa kruznog toka eno ga stvarno na trgu u zemunu. moram proc po danu da vidim dal su mu oprali bradu. deco munzea dosho vash red da se plashite :hihi:

shalu na stranu, ima neshto stvarno skaredno u tolikom kachenju stvari :unsure:

sent from bubamoto

Link to comment
dedamraz smrti sa kruznog toka eno ga stvarno na trgu u zemunu. moram proc po danu da vidim dal su mu oprali bradu. deco munzea dosho vash red da se plashite hihi.gif

shalu na stranu, ima neshto stvarno skaredno u tolikom kachenju stvari unsure.gif

sent from bubamoto


Evo ga402771741410ca7f607e2735b701c866.jpg
Link to comment

kakav raspad saobracaj sa naglaskom na gsp danas

ovo jebeno postaje nepodnosljivo

 

kaze mi drugarica danas se tukli za mesto u busu

ja pak imam osecaj da je vozila bukvalno duplo manje nego u neka "normalnija" vremena i da maltene vise nema vozila koje nije dupke puno

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...