Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Види онај знак опасности са обе ноге, увек их виђам само са једном, наслоњен другом страном на земљу.

Баш су се отворили за центар.

Link to comment

beogracke elektrane, imash telefon za prituzbe na situaciju, ignorishesh pretecu poruku automata da streljaju ako procene da zovesh bezveze, sachekash operatera kratko. treba da znash svoju adresu i id broj kod infostana. mada nekad i ne traze. i kad god nema, zovesh bez milosti :D

sent from bubamoto

Link to comment

Novi rekord-550 m za 425 dana!!:Hail:

 

Rekonstrukcija Karađorđeve ulice u centru Beograda počela je krajem novembra i taj posao, najavljuju nadležni, trebalo bi da traje 425 dana.

 

 

Link to comment

ja ovo ne razumem. ako već glume da nešto rade pa se to posle ionako sve raspadne, što baš moraju 425 dana da glume. dosta je i 37 ili 62. ja vise ni ne znam gde je kad počelo, ceo grad je raskopan.

Link to comment
3 hours ago, slepa živana said:

ja ovo ne razumem. ako već glume da nešto rade pa se to posle ionako sve raspadne, što baš moraju 425 dana da glume. dosta je i 37 ili 62. ja vise ni ne znam gde je kad počelo, ceo grad je raskopan.

što duže to bolje. za njih.

eto npr. kod mene na poslu se od 20.08. 2018. g, renoviraju toaleti. iako puzdano znam da je rok za završetak radova za 4 wc-a bio 40 dana, do danas je završen samo 1, drugi će možda do 15.12., a treći su danas počeli da ruše, do 4-og kad stignu biće leto sledeće godine.

Link to comment

Ma da. "Majstori rešili da prezime" sindrom, a uvek ima i onih koji će prokomentarisati "Nešto se radi, dobro je".

 

Ovo za ulicu je mnogo dobro, samo nebo je granica pošto će to mrljaviti više od godinu dana.

Link to comment
18 hours ago, darling said:

i trg marksa  i engelsa otet od ljudi.

oko fontane sagradjena drvena pista, sve ogradjeno metalnom ogradom. 

 

Ima pesacki nadvoznjak :isuse: sa strane Decanske. Izgleda bizarno gledati narod kako se penje preko one platforme, zamisljam decu kako se sankaju kad padne sneg.

 

Prosle godine jednog psa tu ubila struja, valjda su ovo zastitne mere.

Edited by Malvo
Link to comment

skoknuh do grada na par dana. videh da na dnu balkanske još uvek stoji zapreka, no da automobili naseljavaju ulicu. znači nije gotovo.

120 dana. a na tabli je pisalo 59.

apolo, ovo je trenutni rekord: 160 metara (po GE) za bar 120 dana. a nema šina. ovo tvoje trajaćemnogo više od 425.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...