Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

strucnjaci za konzervaciju i restauraciju [emoji3] bice veselo kada takvi strucnjaci udju u operacione sale kao hirurzi i anesteziolozi, pa u avione kao piloti i kopiloti i tako dalje
46492759_1969017293188389_4064907952610344960_o.thumb.jpg.6eb5fdcebe77dd2512e6cc60c77c1868.jpg
Eeee... a ovo je faza 5
089a78aab0738fd7166475a3376e734b.jpg

Faza 6: osvetljenje :)
Link to comment
7 hours ago, chandra said:

Jel ima neko iskustva sa zivotnim uslovima u profesorskoj koloniji? Meni taj deo Beograda prilicno nepoznat, ali deluje prijatno skrajnuto u odnosu na Savamalu te da nije u fokusu "novog beogradskog urbanizma". Moze i na pm. Pliz.

:) Najlepši kraj na svetu - al ja sam subjektivna. Na rubu tog kraja sam odrasla, tu išla u osnovnu, i živela 30 godina.

 

ontopic spomenika i dr. - kad dođe sloboda, meni ostavite gorana vesića... imam razrađen scenario do detalja.

 

Edited by pt 2.0
Link to comment
10 hours ago, chandra said:

Jel ima neko iskustva sa zivotnim uslovima u profesorskoj koloniji? Meni taj deo Beograda prilicno nepoznat, ali deluje prijatno skrajnuto u odnosu na Savamalu te da nije u fokusu "novog beogradskog urbanizma". Moze i na pm. Pliz.

 

Jedna od najnižih nadmorskih visina u Bg. Najzagađeniji vazduh u gradu je u nižim delovima 29.novembra, tu odmah paralelno sa Prof kolonijom, gde ruža vetrova valja i sabija smog iz celog grada tu u rupu.

Lep kraj, ali rupa, prava rupa, ne figurativna rupa.

Link to comment

neovisno o tom kraju podseti me ovaj post na cinjenicu da sam tek skoro shvatio koliko je u samom beogradu razlicita klima

ili mikroklima, kako god

 

ajde ovamo kod mene, na teskoj periferiji 20km od centra grada, gde je i slabo naseljeno sto cesto ume da bude +/- (a cesce - :D ) stepeni, nego u samom gradu na malim udaljenostima pod odredjenim uslovima ume bas da varira i temperatura i uopste meteoroloski uslovi

Link to comment
On 22.11.2018. at 14:23, Jumanji said:

Inace krst se prao nekim smrkovima jutros vise sati, mada ne znam sta izlazilo iz njih. Kazu ne valja, mnogo drecavo crven.

Isuse!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Хоће то код ретарда,који не знају ни како се скида фарба,а ни да се сете да могу да га префарбају у другу боју.

Edited by Блок_64
Link to comment

Kad skapiram koliko se smejem što su ovi  retrdi sjebali nekakav krst, pomislim, Oh, Nije toliko strašno što su oni islamski radikalni debili uništili neke hiljadama godina stare spomenike.

 

I onda sam u dilemi. Šta čuvati i čemu se smejati.....? 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...