Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

manjež

 

 

 

ono što su radikali uradili po zemunu je lagana prehlada za sve što se sada dešava po beogradu

tzv pokazna vežba

Link to comment

морам да приметим да све ове празничне инсталације пружају одличне услове за вршење нужде у случају нужде, наравно.

Link to comment
1 minute ago, slepa živana said:

морам да приметим да све ове празничне инсталације пружају одличне услове за вршење нужде у случају нужде, наравно.

:laugh:

Link to comment
8 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

manjež

 

 

 

ono što su radikali uradili po zemunu je lagana prehlada za sve što se sada dešava po beogradu

tzv pokazna vežba

Vuk Draskovic i njegova gradjevinska mafija je davno presisala Sekija koji se uvukao Krajisnicima. Jak im je taj kvazispisalacki gen i ljubav prema betonu.  

Link to comment
On 25.10.2018. at 1:14, Блок_64 said:

 

 

Сваки дан без грејања пријављуј беокому.И онда на крају месеца тражи захтев за умањење рачуна.

Prijavio sam jednom Beokomu, a zvao sam i elektrane.

Danas je stigao račun  bez umanjenja, pisao sam infostanu, kažu nisu dobili nikakav nalog od elektrana, navodno dobijaju ih posle 2 meseca.

Link to comment
55 minutes ago, El Guapo said:

Prijavio sam jednom Beokomu, a zvao sam i elektrane.

Danas je stigao račun  bez umanjenja, pisao sam infostanu, kažu nisu dobili nikakav nalog od elektrana, navodno dobijaju ih posle 2 meseca.

Мораш на жалост да зовеш електране и да им упутиш захтев за умањење рачуна.

Link to comment
2 hours ago, El Guapo said:

.......

, pisao sam infostanu, kažu nisu dobili nikakav nalog od elektrana.....

 

 

Infostan neće menjati račun bez naloga poslodavca. Infostan ne radi za nas gradjane nego za komunalne kuće. Nalozi elektrana stižu svakog meseca. ispravke obično za dva ili više, ali, ako korisnik njihovih usluga insistira, može da stigne nalog da se račun ispravi odmah, na licu mesta.

Obične šalteruše uglavnom ne umeju to da urade pa moraš cimati šefa/šeficu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...