Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Ludjak Vesic menja trolejbuse sa Trajvanom numero UNO od pevajuce fontane preko Kolarceve i Vasine i Uzun Mirkove ima da drndaju aaaaa sve do Kalemegdana. Sve je to zasluzeno.

Link to comment

Juce prodjem Knez Mihailovom i mislim da u zivotu nisam video toliko ljudi u istoj. Ok, subota, lep dan, ali ko su svi ti ljudi? Turisti, BGdjani.. Previse ljudi. Bad previse. 

Link to comment
2 hours ago, Timmy said:

Juce prodjem Knez Mihailovom i mislim da u zivotu nisam video toliko ljudi u istoj. Ok, subota, lep dan, ali ko su svi ti ljudi? Turisti, BGdjani.. Previse ljudi. Bad previse. 

 

nije previse ljudi, nego je ulica zakrcena glupostima, trecinu prostora zauzima alibaba expo novogodisnje carolije 2018. kupiili su i izlozili sve redom po jedna, sta je bilo na sajtu, kupuj. sve ce to narod pozlatiti. 

Edited by darling
Link to comment

produzeni vikend :fantom:

 

tako je to (makar povremeno) vec neko vreme

i ja sam se kao i ti slicno iznenadio pre nekoliko meseci

samo sto sam ja sa kalisa krenuo pod dejstvom pecurki :D 

Link to comment

ili nemoj :D

da ne stvaras guzvu nama koji je uglavnom ne volimo :fantom:

 

niceg lepseg, nego kad u svom gradu/kraju stignes iz tacke a do tacke b upravotim sporednim ulicama, izbegavajuci sve knezove i svu mogucu guzvu :)

 

Link to comment
37 minutes ago, pbg12345 said:

produzeni vikend :fantom:

 

tako je to (makar povremeno) vec neko vreme

i ja sam se kao i ti slicno iznenadio pre nekoliko meseci

samo sto sam ja sa kalisa krenuo pod dejstvom pecurki :D 

 

Au brate. Pa gde pod pecurkama medju toliki narod :(

Link to comment

mislim da sam pisao o tome na forumu

valjda proslo leto

drugaru rodjendan, pa kao ajde, a nista slicno godinama nisam uzeo :D

sou

 

a jos najgore, tamo na kraju kneza oni resotrani, gomila muslimana odnekud odjednom, zene sa onim prekrivenim licima, ulaze/izlaze iz besnih auta, bas ih mnogo bilo, ajde to, dodjemo nekako ovamo na drugu stranu, terazije, onaj parkic kod moskve, a tu ova mucena sirotinja sto bezi sa bliskog istoka svuda naokolo sedi/lezi po parku

zelim verovati da nemam predrasude po tim pitanjima, neka ljudi, ali nekako mi nikako nije bilo lako u tim momentima u mojoj glavi :D

jedva sam sebe ubedio da sam u bg :D

"metropola" jbg :fantom:

 

a onda sam iskusno otisao kuci

Link to comment

pakao.. sa sve ovom saobraćajnom tablom i rupčagom

 

inače, ne znam da li je negde okačena fotka, ali onaj prelepi zlatni lavirint je dobio aneks u vidu nakrivljenog belog čadora

GT5k9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1b

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...