Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

1 hour ago, ToniAdams said:

Ako je ovo de mislim da jeste, taj kraj ima baš problema sa klizištem. Dosta smeo poduhvat.

 

Dobro, neki ljudi vole da žive život na ivici.

 

 

(okej, izaći ću sam)

Link to comment
10 minutes ago, Marvin (Paranoid Android) said:

Dobro, neki ljudi vole da žive život na ivici.

Као Родни из Мућки кад вози брзо девојку у њиховом троточкашу.

Link to comment
10 hours ago, Блок_64 said:

Димензије блока су 25 x 12 x 19 цм.

 

Стабилно је ово.Неће му бити ништа до првог земљотреса.

 

25х19х19цм је стандардни.

Са фугом испадне око 20-21цм по реду.

 

По томе је овај зид ширине до 3,5 метара. Изнутра је користан простор испод 3 метра.

За собу није толико страшно, али доста простора ће унутра да поједу ходници.

Као и троугласте собе.

 

Link to comment

Мени је код ове новоградње, посебно на Звездари мада ни нови блокови нису пуно бољи нешто друго ужасавајуће:

потпуни мањак заједничког простора.

- нема зеленила између зграда

- паркинг места нема довољно за све станаре, а гараже се наплаћују папрено

- нема ни слободног места да се изгради вртић, школа или супермаркет који би требао станарима.

 

Не ради се само о стамбеним зградама на Звездари, где направе уместо старе куће зграду са 10-ак станова, са истим броје паркинг места, зеленила, и у малим уличицама, већ је слично и код нових, ексклузивних блокова.

 

У поређењу на градњу 70-80их види се да не гледају пуно на потребе друштво, само да измузу што више по квадрату стана.

Link to comment
4 minutes ago, vathra said:

Мени је код ове новоградње, посебно на Звездари мада ни нови блокови нису пуно бољи нешто друго ужасавајуће:

потпуни мањак заједничког простора.

- нема зеленила између зграда

- паркинг места нема довољно за све станаре, а гараже се наплаћују папрено

- нема ни слободног места да се изгради вртић, школа или супермаркет који би требао станарима.

 

Не ради се само о стамбеним зградама на Звездари, где направе уместо старе куће зграду са 10-ак станова, са истим броје паркинг места, зеленила, и у малим уличицама, већ је слично и код нових, ексклузивних блокова.

 

У поређењу на градњу 70-80их види се да не гледају пуно на потребе друштво, само да измузу што више по квадрату стана.

U NS si ovim opisao Novu Detelinaru i Grbavicu... Na Novoj Detelinari nema smisla ići u posetu kolima... Šanse za parking mesto su nikakve... Da neki vrtići i škole nisu relativno blizu pretekli iz komunizma, nikada ih ne bi ni napravili...

Link to comment
1 minute ago, radisa said:

U NS si ovim opisao Novu Detelinaru i Grbavicu... Na Novoj Detelinari nema smisla ići u posetu kolima... Šanse za parking mesto su nikakve... Da neki vrtići i škole nisu relativno blizu pretekli iz komunizma, nikada ih ne bi ni napravili...

 

Moji sada zive na ND..ima smisla ici pre podne kolima, negde se i udenes. Posle 17h, ko izvuce auto sa parking mesta moze da se jebe i sa automobilom i sa parking mestom posle..Parkirace u Rumenci otprilike. Uvece se negde ide ili taksijem ili busom.

Link to comment

На БеоБуилду кажу да је између Цветанове ћуприје и Кривошијске, можда где је ово дугуљасто парче зеленила?

 

mapa.thumb.jpg.e98e6ca4c33e37ba64accd3a66c1e499.jpg

Link to comment
3 hours ago, pacey defender said:

Toni, daj lokaciju ako možeš, baš me zanima.

Potez između milana rakića i partizanskog puta, kad bi išli bulevarom ka okretnici tramvaja malo pre kluza

Link to comment
2 hours ago, vathra said:

На БеоБуилду кажу да је између Цветанове ћуприје и Кривошијске, можда где је ово дугуљасто парче зеленила?

 

mapa.thumb.jpg.e98e6ca4c33e37ba64accd3a66c1e499.jpg

E to

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...