Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

u beogradu gotovo da i nema balkona. pogotovo sa cvećem, rasinjem..... dominiraju zastakljene lođe.

Link to comment
21 minutes ago, đorđe geprat said:

u beogradu gotovo da i nema balkona. pogotovo sa cvećem, rasinjem..... dominiraju zastakljene lođe.

 

Sa razlogom.

Link to comment
1 hour ago, Tihajeza said:

 

Sa razlogom.

raznoraznim. u gepratovoj nam nije padlo na pamet. možda i zbog toga što je zgrada bila takva. ovde u rakovici smo ga zatvorili harmonikom. nije zbog nedostatka prostora. više zbog vetra, buke, golubova. otprilike polovina balkona u ovih 5 solitera je zatvorena. oni na nižim spratovima čaksu zazidani.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ne znam gde sam pročitao, jel' ovde (?), da je cela ujdurma oko preinačenja u vezi sa zemljištem pored puta? Hoću reći, ništa drugo ne bih ni očekivao od ovih lokusta.

 

PS: Btw, isekli su šumarak koji je skrivao Rodu od pogleda s autoputa, sve do pumpe Zmaj. Da nisu već počeli?

Edited by zorglub
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, zorglub said:

Ne znam gde sam pročitao, jel' ovde (?), da je cela ujdurma oko preinačenja u vezi sa zemljištem pored puta? Hoću reći, ništa drugo ne bih ni očekivao od ovih lokusta.

 

PS: Btw, isekli su šumarak koji je skrivao Rodu od pogleda s autoputa, sve do pumpe Zmaj. Da nisu već počeli?

 

čitao i ja o tome i malo mi je nategnuta teza. par stotina metara posle tih šumaraka stoji postojana kano klisurine 1 emezzeta, da ne pominjem one silne zgrade pre i posle dušanovačke pijace

da ne spominjemo one silne radnje izmešu dve petlje kod arene u smeru ka gradu

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Kad je sklonjen Milenijumski sat sa Trga Republike?

 

Pri rekonstrukciji, ima 5 godina

  • Hvala 1
Link to comment
3 hours ago, zorglub said:

Ne znam gde sam pročitao, jel' ovde (?), da je cela ujdurma oko preinačenja u vezi sa zemljištem pored puta? Hoću reći, ništa drugo ne bih ni očekivao od ovih lokusta.

 

PS: Btw, isekli su šumarak koji je skrivao Rodu od pogleda s autoputa, sve do pumpe Zmaj. Da nisu već počeli?

 

Da. Nije stvar samo u onome sto ce se eventualno izgraditi, nego i u vec izgradjenom koje je godinama zvrjalo prazno.

Link to comment
1 hour ago, msv said:

 

Pri rekonstrukciji, ima 5 godina

Nasao i ja posle na netu...  nisam bio na trgu bar 5 godina :lol:

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...