Jump to content
IGNORED

Dokumentarci


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Odgledah ovaj triplet Jamesa Camerona (mada ovaj "poslednja reč" u stvari nije njegova režija - svejedno on tu vodi glavnu reč.) Od njegovih (upućenih) komentara o nesrećnom Titanu sam se malo više zainteresovao za ovog vanredno uspelo samoukog inžinjera-fizičara (i autora sporadično sjajnih filmova koji napraviše i po neku kintu, tu i tamo.) The Final Word je možda i najbolji (malo više tehnički orijentisan) dok je Aliens malko pokvaren njanjavom Dizni produkcijom (inače su de fakto u pitanju fenomenalno zanimljive stvari). Ghosts je, onako, OK.

 

cameron.png

 

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
16 minutes ago, beyoncé said:

dancing pina, sinoć na makedox festivalu. prelep film. 

 

 

kuršumli an, by mkdx photo team

  Reveal hidden contents

FB-IMG-1692362979325.jpg

 

FB-IMG-1692362916652.jpg


FB-IMG-1692362926338.jpg

 

FFB-IMG-1692362950208.jpg


FB-IMG-1692362937221.jpg

 

FB-IMG-1692362997340.jpg

 

To nova Pina?¿ Mmmm, odoh da potrazim :heart:

Ai prostor je boli glava. 

Link to comment

o njoj i njenoj koreografiji. 

 

najlepši bioskop na otvorenom :) večeras idem u jedan drugi an, videćemo kako će tamo biti. 

Edited by beyoncé
  • +1 1
Link to comment

a tiger in paradise, opet vizuelno prelep film o unutrasnjem svetu "svedskog" singersongwriter-a, jose gonzaleza, nauci, muzici, psihozi... 

 

 

 

suli an (inace fakultet likovnih umetnosti u sk) 

Spoiler

FB-IMG-1692450553820.jpg


FB-IMG-1692450562137.jpg


FB-IMG-1692450569449.jpg


FB-IMG-1692450577953.jpg


FB-IMG-1692450596078.jpg


FB-IMG-1692450603843.jpg

 

  • +1 2
Link to comment

Meet Me In The Bathroom - ovo me je podsetilo na Beautiful Noise. Gomila zanimljivih bendova, ima potencijala ali film je najlakše opisati sa Meh.

 

Freakscene: The Story Of Dinosaur Jr - ladno su mogli da stave subtitles za Mascisa:D Čovek šampion mumlanja ali dobar dokumentarac za sve fanove.

 

Harry Dean Stanton: Partly Fiction - zlatna medalja jer Harry je jedan car vasionskih razmera.

 

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

pre neki dan otkrih u "pink paketu" (za koji sam rekao da mi ne treba kao poklon SBB") pink.pediju. idva dokumentarc. prvi o filmovima sa temom hladnog rata idrugi, o izgradnji vijadukta "mijo". i dođe mi da plačem zbog poređenja.

Quote

Градња је започета октобра 2001, а завршена јануара 2004. Самостално грађевинско предузеће Еифаж, га је изградило (за 400 милиона евра) без финансијског суделовања државе. У наредних 75 година то предузеће убираће путарину на мосту.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...