Jump to content
IGNORED

Dokumentarci


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Završio BBC Frozen Planet 2. Kec mi je nešto najbolje što sam ikad gledao na temu prirode, ali ovaj je podjednako dobar. Kakav spektakl, pogotovu ako se gleda na boljem tv-u.

 

Gledao sam jednu epizodu na tipa 2 nedelje, bilo mi žao da spucam sve u jednom danu... 

  • +1 1
Link to comment
Završio BBC Frozen Planet 2. Kec mi je nešto najbolje što sam ikad gledao na temu prirode, ali ovaj je podjednako dobar. Kakav spektakl, pogotovu ako se gleda na boljem tv-u.
 
Gledao sam jednu epizodu na tipa 2 nedelje, bilo mi žao da spucam sve u jednom danu... 

Cenim da ti poseduješ neki takav TV?



....shiit has hit the fan.
  • Haha 2
Link to comment

 

Colton Harris Moore, "Barefoot Bandit", priča o 16-godišnjaku koji je ukrao i skršio 6 manjih aviona, provalio u desetine (ako ne i tri cifre) kuća, u potrazi za hranom i potrepštinama, sve vreme bežeći ispred lovaca na ucene, policije, čak i FBI agenata. Ljubitelj kvalitetnih četvorotočkaša.

Atletski superioran i bosonog, voleo jedno kuče i spasio ga iz azila kad su mu ga oteli, preleteo celu USA i... Poglerdajte dalje.

 

Film je snimljen na njegov zahtev. Svi prihodi su otišli na isplatu štete. :s_d:

Edited by Medusa_trip
Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

Wham!

 

fino je uradjeno. andrew je ispao bas kul osoba. nije mi jasno samo george-ova naracija, je li mozda preuzeto iz jednog intervjua ili kako (nije valjda AI?? da li neko zna? jer zaista zvuci bez glicha, isti ton od pocetka do kraja. kao da je bas za ovu svrhu radjen/snimljen). 

 

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

@roksi

 

U ovoj RS recenziji pise da je uzeto iz intervjua koje je dao za zivota.

 

https://www.rollingstone.com/music/music-features/wham-documentary-review-1234785244/amp/

 

 

Spoiler

Wham! follows the template of the excellent Spandau Ballet doc, Soul Boys of the Western World, where instead of on-camera interviews, the band members read the narrative voice-overs, which sound slightly scripted. In this case, the surviving member is Ridgeley, though there’s also posthumous audio commentary from George’s interviews. (The provenance is not always clear, and more video would have been a good idea.) Andrew is too polite to mention his solo album, 1990’s Son of Albert, and if he’s willing to forget, so should we all.

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
Wham!
 
fino je uradjeno. andrew je ispao bas kul osoba. nije mi jasno samo george-ova naracija, je li mozda preuzeto iz jednog intervjua ili kako (nije valjda AI?? da li neko zna? jer zaista zvuci bez glicha, isti ton od pocetka do kraja. kao da je bas za ovu svrhu radjen/snimljen). 
 
 

Počeli su AI za naratora da koriste sve više.
Eno dokumentarac o Viltu Čembrlenu njega su uradili AI



....shiit has hit the fan.
  • +1 1
Link to comment
17 hours ago, Moonwalker said:

@roksi

 

U ovoj RS recenziji pise da je uzeto iz intervjua koje je dao za zivota.

 

https://www.rollingstone.com/music/music-features/wham-documentary-review-1234785244/amp/

 

 

  Hide contents

Wham! follows the template of the excellent Spandau Ballet doc, Soul Boys of the Western World, where instead of on-camera interviews, the band members read the narrative voice-overs, which sound slightly scripted. In this case, the surviving member is Ridgeley, though there’s also posthumous audio commentary from George’s interviews. (The provenance is not always clear, and more video would have been a good idea.) Andrew is too polite to mention his solo album, 1990’s Son of Albert, and if he’s willing to forget, so should we all.

 

 

 

 

13 hours ago, Frank Pembleton said:


Počeli su AI za naratora da koriste sve više.
Eno dokumentarac o Viltu Čembrlenu njega su uradili AI



....shiit has hit the fan.

 

uh uzas (barem dok se ne naviknemo :ph34r:). zato sam i pomislila da mozda nije AI u pitanju jer uopste ne zvuci seckano, da je sastavljeno iz raznih intervjua. a eto zapravo jeste (hvala, @Moonwalker). u svakom slucaju dobro su odradili jer zvuci skroz smooth.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...