Jump to content
IGNORED

Pitanje za pravnika


ordi

Recommended Posts

Onda Paja mora lično. Uzgred, neće se prepoznati na slici, tako dobro to rade
to nije problem, ja se ne prepoznajem ni u ogledalu kad se pogledam. zlobnici bi rekli i da je bolje da ne licim na sebe. nego, nije za mene, za zenu, ja se samo informisem kako ne bi morao da provedem u zemunu vise vremena od planiranog (obavezno neophodnog).kad bi mi neko rekao da to punomocje moze da se odradi i bez vazecih srpskih dokumenta..?
Link to comment

prilikom overe sluzbeniku treba potvrda tvog identiteta a ne potvrda tvog drzavljanstva. i strani drzavljanin moze overiti dokument pred nasim sudom uz uslov da razumije jezik ili ima sudskog tumaca uz sebe.

Link to comment

dobio rešenje ostavinske rasprave, postalo pravosnažno, platio takse i porezeda registrujem zaostali auto, primetim da su pored mene upisali adresu pokojnog ocauradim ispravku sudskog postupkadanas stiže rešenje, u mojoj adresi umesto u piše aima li ikakve šanse da me ponovo ne teraju da radim ispravku, to mi je dodatnih minimum mesec dana koje nemamkome da kukam, molim, pretim

Link to comment

Tu se radi o tehničkoj grešci, donosi se samo zaključak o ispravci. To bi trebalo da je brzo.Ja po ZUPu, valjda je slično u ostavini.

Edited by Valkyrie
Link to comment
dobio rešenje ostavinske rasprave, postalo pravosnažno, platio takse i porezeda registrujem zaostali auto, primetim da su pored mene upisali adresu pokojnog ocauradim ispravku sudskog postupkadanas stiže rešenje, u mojoj adresi umesto u piše aima li ikakve šanse da me ponovo ne teraju da radim ispravku, to mi je dodatnih minimum mesec dana koje nemamkome da kukam, molim, pretim
Idi kod sudije koji je doneo rešenje, objasni mu, i neka zapisničarka odštampa novo rešenje, sa a umesto u, sudija potpiše i pečatira, bace staro rešenje, zalepe ovo ispravljeno u predment i ćao.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...