Jump to content
IGNORED

ARENA TV


ducca

Recommended Posts

Ja sam na Radijusu trenutno i net je u principu kilav. Jasno je da kazu DO 4mbps (moj paket), ali to otprilike vidis ujutro, ostatak vremena je oko 350KB/s, a jednom je riknulo skroz na skroz za 3 meseca. To je doduse opet znatno jeftinije od ADSL-a.

Link to comment
Jesi li se na kraju opredelio za takav kombo? Meni to deluje super ponuda za nas sa Radijusom, čak se nešto razmišljam da batalim ADSL i džoinujem se na taj paket, jedino me malo štreca što ne znam kakvi su po pitanju interneta, da li smaraju ako se mnogo skida, da li puca veza. Mislim, svi kažu da je sve ok, ali me je svejedno strah od promene :D
Uzeo sam internet, a verovatno ću se prijaviti za kombo, jer stvarno zvuči povoljnije zbog dtva i bolje ponude programa (konkretno me ovi espnovi privlače). Još nisam nasetovao računare, tako da ne znam kakav je net, nadam se da Venom malo preteruje. :D
Link to comment

Mene je njihov net razarao nekoliko meseci, pa posle profercerao kako treba. Nego, ako se uzme taj Mega na RV, jel može da se koristi na više televizora tih 67 digi kanala, il samo na jednom?

Link to comment

Da se razumemo, meni ne znači brzina previše, nego me više plaši da li dolazi do pucanja čestih, kakva je podrška i da li su voljni da ti isključe net zato što puno skidaš :) Ako uzmem npr. 2 Mbita, ne zanima me da li će maksimalno raditi 1,5, 1,7 ili punih 2 Mbita...Uostalom, od ovog 1 Mbita koji plaćam 1400 dinara sve je brže :)

Link to comment
Imaš combo paket za oko 2700 rsd - analogni kanali, internet (2 mb/s dl, 256 ul) i 67 digitalnih kanala, uključujući i espn america, espn classic, razne discoverije i bbcove... Inače su mi rekli da od marta kreće arena (1. program analogno, a ostali na dtv). Nadam se da ne lažu.
ja hocu da uzmem taj paket. pisao sam im da imam problem posto nisam vlasnik stana i da zbog toga ne mogu da potpisem ugovor sa njima. odgovorili su mi da ce mi dovoljno biti da vlasnik stana posalje mail sa skeniranom licnom kartom. posto mi vlasnik ne odgovara na mail, moracu da odem do sava centra i da im objasnim da imam problem. jel bio neko tamo kod njih?
Link to comment

Bio ja, ali ne znam šta ti to vredi, kada nisam imao taj problem :D Mislim, klasičan "kiosk", čim uđeš na glavna vrata SC-a skreneš levo i posle 20-25 metara eto ih...Ali da je lepo, lepo je, imaćeš dosta filmova za gledati u digitalnoj slici i otvarati topike tokom predstojećih derbija u završnici sezone.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...