Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

Da mi je dinar svaki  put kada sam cuo.: od Kusturice valjaju samo Doli Bel i Otac na slizbenom putu:D..za RTS se n ceudim, ipak je to RTS..skines sa yify, i nadjes neki prevod, makar i an enegleskom, opet je bolje engo gledati na RTS..ja se lomim izmedju Doma i Undergrouda  koji mi je bolji..

Link to comment

 

Quote

најскупља емисија на РТС-у квиз у приватној продукцији за који се годишње издваја 55 пута више новца него за две најгледаније емисије које се раде у продукцији РТС-а

 

Link to comment

Ali ovo izgovaranje da eto produkcioni deo insistira na procedurama itd...
Mrš bre govno jedno alavo.Obaška što nisi ni trebao na tom mestu da budeš, sad ti zinulo dupe pa odbijaš da odeš u penziju...



....shiit has hit the fan.

  • +1 1
Link to comment

 A lepo su mogli da repriziraju Srecne ljude i da rabe 2 narodna orkestra i da obaraju rekorde gledanosti. Treba ovakvih kritika vise, da se javni servis vrati na stare staze. Nedeljom posle dnevnika jedna serija u sopstvenoj proizvodnji, kviz visoki napon ili sveznalica, ajd moze potera i pokoji strani film u 21h. Sav visak udri na sport. Ovako osoliti i preorati ovo sto je ostalo od najbolje televizije na ovim prostorima.

  • Haha 2
Link to comment
44 minutes ago, hefaca said:

 A lepo su mogli da repriziraju Srecne ljude i da rabe 2 narodna orkestra i da obaraju rekorde gledanosti. Treba ovakvih kritika vise, da se javni servis vrati na stare staze. Nedeljom posle dnevnika jedna serija u sopstvenoj proizvodnji, kviz visoki napon ili sveznalica, ajd moze potera i pokoji strani film u 21h. Sav visak udri na sport. Ovako osoliti i preorati ovo sto je ostalo od najbolje televizije na ovim prostorima.

A moze i VUcic po ceo dan..  i tako ga ne vadite iz usta

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...