Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

18 minutes ago, Arkadija said:

U pravu ste, zaslužujete mnogo više. Na primer punu bulju šimika, katran i perje i po koji bager.

samo bager

Link to comment
11 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

samo bager

Opet da prođu ljudi nekažnjeno? Zar nismo to već prošli i naučili na sopstvenim greškama? Da nam neko priča, šmrc,šmrc, morali smo, terali su nas da to čitamo.

  • +1 1
Link to comment

kao što sam negde gore napisao, svaka cigla, svaki kabl, svaki čovek moraju biti zamenjeni pa onda ispočetka

 

još od 05.10. tvrdim da je jednu od najvećih grešaka učinio onaj demonstrant koji je zaustavio ruku koja stezala francuski ključ i zamahivala ka dragoljubu milanoviću dok se batrgo u onom kontejneru

 

 

ta slika je morala da visi u svim informativnim redakcijama, a u rts-ovoj da bude uramljena u prirodnoj veličini

  • +1 5
Link to comment

bager je proveren, gilja je klasika, ali sledeći put treba isprobati neku baš OG foru. možda defensterizacija? česi su to patentirali još 1460 i boktepitakoje i dobro se pokazalo

Link to comment

Ja uopšte ne razumem fenomen koji je prisutan ovih dana da pametni ljudi, koje poštujem,  bagatelizuju razmeru skandaloznosti kriminala i bahatosti RTS-a  i zaposlenih zato što sto su u prvi plan izgurani simpatični likovi kao što je Memedović. Bukvalno me ne zanima da li je i koliko je sladak Badi pas košarkaš ako mi krade penziju siromašne babe. Klanšček  je govno, ali ljudi koji su omogućili  Kristini Radenković da na račun obadanja od deset čega god uzima pare za magnetne rezonance koje ne rade iz mog džepa zaslužuju da se to pretrese i ne znam kako se to dovodi u pitanje uopšte. 

Edited by Taihoskopija
Link to comment

ma tu su najmanji problem kristina i memedara. oni su čak i odradili posao za koji su ih platili, a ja nešto i sumnjam da su oni videli tu lovu koju klanšček spominje. serije koje se plaćaju godinama a koje se ne emituju, dokumentarni film o kovilju za koji nije snimljen ni frejm a pare su naravno podeljene, dokumentarna serija o pupinu za milion i kusur i sve ostalo je problem a ne honorari za njih dvoje

 

 

što ih naravno ne abolira mazanjem katrana kao i svakog uposlenika javnog servisa

  • +1 3
Link to comment

@kud u maglu Simoviću

 

Ivan Ivanović slično piše kao i ti ako se ne varam, a obojica ste upućeni.

 

Nešto u smislu da uprošćavaju problem tendenciozno ciljajući na Kristinu i Memeda jer su nekakvi vidljivi simboli RTS, a pravi problem je navodno baš to što ti pišeš, dok se javnosti baca koska. 

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

Sad nek rts pretvore u pink, tu se zna svaki ulagani dinar. A i mozda za arhivu moze pokoji da se dobije. Ako ne, isplivace u Vinci... Idealan trenutak...

Valjda nece proci

Link to comment



Sad nek rts pretvore u pink...



Koja je razlika izmedju RTS i Pinka?
I jedni i drugi lizu dupe Glavatom, neobjektivni do zla boga, sire sund i kic skoro 24/7... Mozda je Pink malo gori, ali generalno razlika je minimalna.
  • +1 2
  • -1 1
Link to comment

Banićeva emisija je fenomenalna, i za pedeset klasa iznad svega na RTS. Drago mi je što sam dao pare za takav kvalitet.

 

Problem sa RTS je što je Banić izuzetak a ne pravilo.

 

Da je barem 1/4 programa u koje su utucane ogromne pare barem na tragu toga što on radi, gde bi nam kraj bio.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...