Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

bio juce film rase andrica 'leto kada sam naucila da letim'. kao i svaka lencuga, sacekao ga na tveu.

rasa, dobri radivoje, otvara film sa posvetom maretu gluscu i natera me na prve suze u ovoj godini. divni rasa je 10 godina kasnije cekao i docekao da posveti film marku.

hvala ti raso na divnom filmu koji nosi posvetu marku. i zgranut sam da je proslo vec 10 godina.

hvala.

 

p.s.

ovo mozda nije za ptc nego za srpski film, pa radite sta hocete. mnogo je kasno nocas.

  • +1 7
  • Hvala 1
Link to comment

Baš lep film, jedan od  malobrojnih domaćih koji ne glorifikuje krimose, plastičarke i konzumaciju kokaina. 

Naravno, raspali RTS ga je stavio  u neki idiotski termin oko 12,30 , valjda iz nostalgije za zimskim bioskopom od pre 30 godina. Ne vidim ni jedan razlog što ga nisu stavili u udarni termin posle 20 časova. Deca davno ne idu na spvanje  u 9, a i matorima ništa ne bi falilo da su pogledali nešto ovako lepo.

Tek sam naknadno čula da je bio na tv-u, ali fala bobu na modernim tehnologijama i vraćanju programa unazad.

Edited by Arkadija
  • +1 3
Link to comment
  • 5 weeks later...

Jutros u vestima u 8, pred kraj prikazuju neku mećavu u Americi, glupača koja čita vesti koje joj je napisao isti takav debil, ne ume da izgovori farenhajat. Zaključujem da onaj ko priprema vesti ne zna da je to mena jedinica za temperaturu i da bi trebalo da je konvertuje u celzijuse, a da čitačica vesti ne ume da pročita nepoznatu reč bez zamuckivanja. 

Važno je da su sve vesti bile kao da živimo u posebnom univerzumu gde je večno proleće i nema briga.

  • Tužno 1
Link to comment
3 hours ago, msv said:

Juče su debili pred uključenje na skupštinsku sednicu sa Vučićem pustili emisiju o vukovima iz školskog programa :isuse:

Da ih ne znam, pomsilio bih da  namerno zajebavaju:lolol:

Edited by Misko
Link to comment
3 hours ago, Arkadija said:

Jutros u vestima u 8, pred kraj prikazuju neku mećavu u Americi, glupača koja čita vesti koje joj je napisao isti takav debil, ne ume da izgovori farenhajat. Zaključujem da onaj ko priprema vesti ne zna da je to mena jedinica za temperaturu i da bi trebalo da je konvertuje u celzijuse, a da čitačica vesti ne ume da pročita nepoznatu reč bez zamuckivanja. 

Važno je da su sve vesti bile kao da živimo u posebnom univerzumu gde je večno proleće i nema briga.

 

Ista čitačica: https://www.dailymotion.com/video/x6nnewt.

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, ronin said:

Dosta jak detalj sinoć...Pustili Dom za vešanje sinoć na prvom...Bez prevoda sa romskog :isuse:...

 

Ja sam zvao RTS na dva broja nocas, uopste ne moze da se uspostavi veza. Pustio sam i 2 mejla nista. I na kraju sam zvao i Drvengrad, javio se recepcionar i upisao poruku koju ce kako je rekao preneti Nemanji 

  • Haha 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...