Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

RTS ce opet emitovati neku latino seriju..ako, neka, to je taj vrhunski serijski program na nivou javnog servisa za koji nas svi legalno pljackaju koji svi placamo

Edited by Misko
Link to comment
  • 2 weeks later...

Režija i Mijaljević su za Sibir!
Ovaj debil ne zna gde treba da gleda, a ovi iz režije konstantno forsiraju rešenje gde on gleda u pogrešnu stranu.
Ovo da se prikazuje kako se NE radi video miks...
Sramota!







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Sinoć u Slagalici, u pitanju je ona igra korak po korak, ili kako se već zove. Traženi pojam je Pera (as nadimak od Petar).

Prvi korak je: "može biti bez repa" :blink:

Objašnjenje voditeljke je da je u pitanju švedski animirani film o mačku koji se zove Bezrepi Pele. 

 

 

A ja pod sto :rolf:

  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

istovremeno:

 

 

 

Šta ti je moć medija...

Gledamo juče košarku muž i ja, istane tv posle upaljen i odgledamo i ovaj prilog.

I sad, mi smo kao medijski osvešćeni, znamo šta su društvene mreže, ne prevekslamo se lako, gledamo hiljadu zajebancija i budalaština po netu dnevno i kao znamo mi to da prepoznamo...I još on prati Negujmo srbski na fb ili gde su oni već.... I opet se primimo ko majmuni :) Da smo tražili na yt da čujemo šta je sad to.

 

Da li je moguće da je to neka interno zajebavanje Šarenca (i da li sme to na nac.frekvenciji), ili su prosto debili?

 

Link to comment
3 minutes ago, Tihajeza said:

Da li je moguće da je to neka interno zajebavanje Šarenca (i da li sme to na nac.frekvenciji), ili su prosto debili?

 

 

Šarenac se vadi da je novinar hteo da se našali...

Link to comment
2 minutes ago, Tihajeza said:

Da li je moguće da je to neka interno zajebavanje Šarenca (i da li sme to na nac.frekvenciji), ili su prosto debili?

 

Bilo bi sjajno da je interno zajebavanje Šarenca, ali iskreno sumnjam, to bi bilo suviše slojevito za njih :D

 

Ne znam, ljudi bukvalno sve prihvataju na prvu, uopšte i ne pokušavaju da razmisle. Jeste, u svlačionicama Čelsija i Liverpula se puštao "Koktel ljubavi" :lol:

 

Isto tako su pre par godina ljudi masovno delili video Bečke filharmonije, sa dirigentom Herbertom von Karajanom kako na novogodišnjem koncertu 1987. sviraju "Marš na Drinu" :lol:. Ali ako je taj snimak makar malo bio uverljiv, šta reći za ovaj aktuelni gde neki vojni orkestar u Severnoj Koreji svira RATM i "Killing in the name of" i gde se na snimku jasno vidi da je zvuk montiran. Ali džaba, ljudi dele i misle da se desilo :isuse: Prosto, reaguje se na prvu, bez ikakvog razmišljanja.

Link to comment

Jbg, nisu svi milenijalci pa da su uronjeni u bespuća interneta i njegovih zamki. Naravno da se reaguje na prvu u svetu koji je svrsishodno medijski baždaren da se reaguje emotivno i na prvu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...