Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

Ja volim Srbiju je nešto najodvratnije, najdosadnije i najneduhovitije ikad smišljeno u istoriji televizije. Radije bih gledao dva sata tihovanja u ševeningenskoj keliji.

 

Činjenica da je Emotion isto to sranje uspeo da proda i HRT-u znači samo jedno, da je vlasnik te produkcijske kuće vrhovni mason svih masona i intergalaktički šef slobodnog zidarstva.

 

Ilke je u svojoj kolumni u Vremenu imao ideju da im zameni pitanja, pa da ovi naši provere svoje znanje o recentnoj historiji susjeda, a njihovi da se isprobaju na sv.Savi, Živojinu Mišiću i hitovima Zane.

 

Ja mislim da imam još bolju ideju - da igraju naši protiv njihovih i da bude nerešeno, pa da poslednja igra bude pejntbol sa bojevom municijom,

  • +1 5
Link to comment






 
Činjenica da je Emotion isto to sranje uspeo da proda i HRT-u znači samo jedno, da je vlasnik te produkcijske kuće vrhovni mason svih masona i intergalaktički šef slobodnog zidarstva.
 


Nije Emotion ništa prodao. To je holandska licenca koju je i Emotion kupio. Ima 30ak verzija u svetu.

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment







Nije Emotion ništa prodao. To je holandska licenca koju je i Emotion kupio. Ima 30ak verzija u svetu.


Htedoh da napišem ovo.
Jedino ako su kupili licencu za region pa tehnički se išlo preko njih...



....shiit has hit the fan.
Link to comment
1 hour ago, *edited by mod said:

Pri tom se našao mrtvi Klanšček našao da proziva Međedovića...

Ovo je bukvalno neki interni sukob njega i Bujoševića, pa je Klanšček izneo prljavi veš u javnost.

Naprednjačka posla.

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...