Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

Sindikat RTS-a: Vučić ne sme da omalovažava zaposlene na javnom servisu

 

Quote

"Gospodine predsedniče, ako Vama ne odgovara trenutna politika Informativnog programa naše kuće, i ako u njegovom programu smatrate da još niste dovoljno zastupljeni, i da takva uredjivačka politika ide na štetu informisanosti gradjana Srbije koji bi trebalo da o Vašim aktivnostima znaju još više i još podrobnije nego što sada saznaju putem javnog servisa, to nikako ne znači ni da Informativni program već odavno nije prešao granicu dobrog ukusa u plasiranju vesti o Vama", piše u pismu.

 

Link to comment
On ‎19‎.‎4‎.‎2018‎. at 11:42, dvb-t manijak said:

Eto prođe 19 godina od kako su totalni idioti srušili zgradu RTS-a. Legitiman vojni cilj, koji prkosno nije izmešten na rezervnu lokaciju, u kome je potpuno opravdano bila čitava smena. 

:sad:

 

Te noći oko 2:30 ispred

AwXJUQX.gif

 

Da, u tradiciji RTS-a, repriziram post od pre godinu dana. 

Link to comment

Nahvališe mnogi ovaj dokumentarac o bombardovanju PTC.

Ja gledam, i vidim da neki ljudi fale.

I onda vidim na kraju da neki od porodica nisi hteli da govore.

Popričao sa kolegom, kućnim prijateljem porodice jedne od poginulih, i on mi kaže:

Bili su ovi sa PTC kod majke , ona im rekla šta će da kaže "u kameru" i da li joj oni garantuju da će sve biti objavljeno.

Nisu mogli da garantuju. I majka je rekla onda ja nemam šta da pričam sa vama...

Link to comment

Naravno, kao i po pitanju drugih događaja iz bliske prošlosti, sve je friziranja i prećutkivanja. Sve se više prećutkuje krivica onih koji su ih ostavili u zgradi RTS-a ..

 

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 25.4.2019. at 22:55, Frank Pembleton said:

Nahvališe mnogi ovaj dokumentarac o bombardovanju PTC.

Ja gledam, i vidim da neki ljudi fale.

I onda vidim na kraju da neki od porodica nisi hteli da govore.

Popričao sa kolegom, kućnim prijateljem porodice jedne od poginulih, i on mi kaže:

Bili su ovi sa PTC kod majke , ona im rekla šta će da kaže "u kameru" i da li joj oni garantuju da će sve biti objavljeno.

Nisu mogli da garantuju. I majka je rekla onda ja nemam šta da pričam sa vama...

Kakva govna :puke:

Link to comment

Шта се дешава са РТС-ом, акцентовањем и изговарањем?

Малоприје дјевојка што води спортски дневник каже да се одржава такмичење у стонитенису.

Нешто прије ње у дневнику, водитељка каже "римокаТОлици", с нагласком на то умјесто ка.

Link to comment
4 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

Шта се дешава са РТС-ом, акцентовањем и изговарањем?

Малоприје дјевојка што води спортски дневник каже да се одржава такмичење у стонитенису.

Нешто прије ње у дневнику, водитељка каже "римокаТОлици", с нагласком на то умјесто ка.

Došlo 30 godina kvalitetnog obrazovanja na naplatu, ništa drugo...

Link to comment

RTS se fantastično profesionalno srozao i sve više liči na pink lajt. Neki ljudi su neprimetno skrajnuti i sada isti par voditeljki vodi udarnu informativnu emisiju ...

Link to comment
1 hour ago, mraki said:

Dušica Spasić navodno ode na Pink :isuse:

S obzirom da je vodila naprdnjački miting u Beogradu, ništa to ne bi bilo čudno ...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...