Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

Па није да нешто губим посебно, ионако су 40% садржаја блокирали досад. А ових 60% и нису штогод. 

 

А Душицу и Косјерину пратим на инстаграму тако да ми више и не треба. :fantom:

Link to comment

Molim za objašnjenje. Neko naš, živi u npr. Norveškoj i onda u naletu nostalgije poželi da gleda rts, i onda se pretplati na neku posebnu kablovsku koja se zove UM, i onda gleda vesti i vučića? 

Kao da to ne može na neki drugi način.

Link to comment
14 minutes ago, Arkadija said:

Molim za objašnjenje. Neko naš, živi u npr. Norveškoj i onda u naletu nostalgije poželi da gleda rts, i onda se pretplati na neku posebnu kablovsku koja se zove UM, i onda gleda vesti i vučića? 

Kao da to ne može na neki drugi način.

Um je United Media, ili ti SBB po naški

Mnogooo ljudi u dijaspori je pretplaćeno na Net tv (to je sbb iptv) ili na Total TV, pa pored sporta i svega ostalog bude tu i RTS, ne verujem da se neko samo RTS-a radi pretplaćuje na kablovsku...

Link to comment

da ali taj sport koji ide na sbb uglavnom već imaju na njihovim kanalima

 

naše uzimaju zbog nostalgije, zbog rts, pinka i domaćeg sporta, a to je sve sada državno

Link to comment

Pa nije baš. Uzimaju i cene radi

Pa SBB imao problema oko EPL jer ga masovno uzimali pa nosili u Englesku da gledaju za sitne pare EPL. Pa bila bura oko prenosa tekme u 16h...

Link to comment

Ok, lepo sam razumela. Ali ne verujem da rts, danas u eri interneta, može da nekome nedostaje, pa da zbog toga otkaže pretplatu kablovskom operateru. 

 

 

Doduše, sa našim narodom je svašta moguće.

 

Kaže mi komšija iz susedne zgrade da su samo upali iz Tekoma i sproveli svoju instalaciju, posle saznam da se to dogodilo i u mojoj zgradi. Niko im od stanara još nije prešao. Ali, ako psiho to kaže na tv-u, možda ga po koji pezioner i posluša.

Link to comment

Vidim krenulo se polako u obracun, danas mi dolazili iz Telekoma na vrata, prvi put za sve ove godine koliko sam u NS, tako sam se slatko ispricao.

Link to comment

:cry:

 

Quote

Samo građani Srbije nisu u mogućnosti da prate mečeve svoje reprezentacije, jer terestrijalna prava nisu ponuđena nijednoj nacionalnoj televiziji, kao što je to regulisano u susednim zemljama. Javni servis Srbije smatra da su gledaoci opravdano nezadovoljni i da je neophodno da se preduzmu mere kako bi se primenili propisi koji regulišu tržišta televizijskih prava

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...