Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

Patrijarh truća opšta mesta, pravi se pametan i zapliće kao čiča posle 3 piva na klupici ispred zadruge.

Eto nabio je 80 godina u dupe, neko očekuje i mudru reč od ljudi u tim godnama.

 

Link to comment
3 hours ago, theanswer said:

 

zašto demagogija, kaži ti meni koju korist imaju ljudi od rts-a.

 

osim vas zaposlenih tamo

Upravo zbog ovog potonjeg! Jer bez javne propagande bi svako mogao da truca sta mu padne na pamet. Ovako bar da postoji jedna istina. Javna. Zvanicna.

Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

dobro može institut za vodoprivredu jaroslav černi?

:sleep:

 

 

 

 

 

E nemoj njih jbte, bio sam tamo nešto da vidim u arhivi, majko mila kakvo rasulo...

Link to comment
2 hours ago, James Marshall said:

Kad vidiš Vulina kako stoji vidiš da mu nisu sve koze na broju. 

Kad se skinuo iz vojske? Dobio skraćenje jer nije koristio nagradno odsustvo ...?

Link to comment

I dalje kmeče

Quote

Јадранка Дринић, директорка Дајрект медије, никада није понудила генералном директору Драгану Бујошевићу да РТС купи права емитовања утакмица за Европско првенство у фудбалу.

 

Да таква понуда постоји била би у архивама и Дајрект медије и РТС-а, зато што се такве понуде увек дају у писаном облику.

Јадранка Дринић је једино рекла генералном директору РТС-а да ће учинити све што може да управо РТС купи права преноса утакмица Европског првенства. То свакако није понуда, него добра намера, односно жеља.

Тврдње Јунајтед групе

Компанија Јунајтед медија устврдила је у данашњем саопштењу да се након откупа права на пренос утакмица фудбалске репрезентације Србије прво са понудом обратила директору РТС-а Драгану Бујошевићу, за откуп права и утакмица квалификација и Лиге нација, али да Драган Бујошевић, на састанку са директорком те компаније, наводно за то није показао интересовање.

Понуду је одбила и Мања Грчић, тада директорка Прве и О2, са образложењем да има премало утакмица за понуђену цену и да им није исплативо. Испред Пинка је предлог Јунајтед групе одбио Жељко Митровић, наводи се у саопштењу.

У саопштењу се додаје и да Јунајтед група више неће понављати понуду за пренос утакмица, како кажу, "комерцијалној телевизији" Радио-телевизији Србије.

 

Link to comment

Kakav nastup jutros je imao urednik sportske redakcije, kakvo nepismeno mrsomuđenje, bukvalno sam se osjećao kao Kartmen u epizodi sa Skotom Tenormanom

 

Mislim, možda nešto čuveni neupokojeni REM i izboksuje, dok im ispod nosa prolaze ko zna kakvi prekršaji, pa možda nešto i iskamče, ali ono jutros, sa sve frfljajućom Čkonjevićkom, je bio težak transfer blama

Link to comment

Jbte, koliko se sranja krije iza ovoga kad su oni nadali toliku dreku...

Cenim da ih je najviše pogodilo što su ovi spomenuli koliki im je budžet i kako tu nije bilo mesta za otkup prava za ove kvalifikacije...

Cenim da će uskoro rukovodstvo PTC da kaže zaposlenima: "Mi bi vam povećali plate ali moramo da skupimo pare da platimo Šolaku. Dakle ako hoćete veće plate idite protestujte ispred UG"

Link to comment

Mogu misliti koliko UEFA i FIFA pište jajca za šer, rič, dostupnost, kablovske mreže, nacionalne frekvencije, pičke materine kad prodaju prava. Ko više iskešira, bujrum. 

Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Mogu misliti koliko UEFA i FIFA pište jajca za šer, rič, dostupnost, kablovske mreže, nacionalne frekvencije, pičke materine kad prodaju prava. Ko više iskešira, bujrum. 

Imaju oni neku klauzulu (verovatno ne baš zakucanu) da se kontaktiraju nacionalni emiteri.

Ali kad ti , kao neko ko je iskeširao za prava, obaviš sastanke i ponudiš pa onda njima pošalješ zapisnike sa tih sastanaka, ti si se oprao...

Jbga PTC može da proba da gazi po PR-u, "korporativnom imidžu" , pa da nekome u UG  mooožda kvrcne : Jbg daj im to u tri lepe, smorili su više...

No videćemo, ja bih voleo da im ne daju , ne što volim UG, nego da se ovi mrmoti uozbilje...

Link to comment

Ali super mi je priča ovog Markovića "mi smo član Evrovizije", jbt, kao da je '74, koga boli kurac, sve ide već na net, UEFA gleda da zaradi, lova se oko prava vrti, jedino ovi iz RTS misle da su bogom dani da budu jedini :lolol:

Link to comment

A kokoska sa pravom prece kupovine i time da ce REM da uredjuje UEFI kako ce i kome da prodaje...

Koliko su neuki i koji uopste profil ljudi radi na tom RTS-u :frust:

Link to comment

Pravo preče kupovine, jao, da, kao da se prodaje njiva u Živkovcima 

Mislim, dosta bolida radi na RRS, ali ova Čkonjevićka je jedan od istaknutijih :rolf:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...