Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

Bljuc piše da pare navodno nisu razlog prelaska Duće Spasić nego želja za novim profesionalnim izazovima ...

 

Ako je profesionalni izazov čitanje bljuvotina sa "idiota" u nacionalnom dnevniku ili sa sarapom ugošćavanje najopskurnijih likova u jutarnjem programu, onda stvarno ...

Link to comment

Nije da sam imao neke iluzije, ili da je RTS bilo kakav nivo, ali preći na Pink u današnje vreme može samo kompletni idiot.

Edited by mraki
Link to comment
Just now, mraki said:

Nije da sam imao neke iluzije, ili da je RTS bilo kakav nivo, ali preći na PInk u današnje vreme može samo kompletni idiot.

Čovek ceni da je tek 1992-3, pa veli ima još 6-7 godina do 2000... :fantom:

Link to comment
2 minutes ago, mraki said:

Nije da sam imao neke iluzije, ili da je RTS bilo kakav nivo, ali preći na Pink u današnje vreme može samo kompletni idiot.

+10000000

Link to comment
3 minutes ago, mraki said:

Nije da sam imao neke iluzije, ili da je RTS bilo kakav nivo, ali preći na Pink u današnje vreme može samo kompletni idiot.

zamastila je ona taj ugovor dobrano

Link to comment

Pazite, PTC je krenuo stopama pinka odavno sa onim novogodisnjim carolijama gde su voditeljke bile izlozene ko na stocnoj pijaci dekoltirane namunjene , pa onda razni "sou programi" te najbolje ovo te najbolje ono , pa ti sad Sarenac vodi i jutarnji i malo utakmice pa onda izbor za pesmu decenije, pa kosjerina malo jutarnji malo , narodne pesme malo slageri malo teleton...

Onda svako malo neka od njih porazmisli:

Daj da unovcim ovo dok jos mogu...

Poenta je samo da znas da npr. kod Zeksa ti je ona kinta koju odma dogovoris i uzmes najveca, pitanje je vremena kad ce neko drugi da mu bude drazi trofej koji ce da preotme konkurentu...

Link to comment

Kad sam juce saznao da je moj mladjani profan sa faksa u SNS-u, prvo sam mislio da je neka zajebancija, ali nije, jok. A da me neko pitao da li jeste ili nije, onako napamet bih saku na panj stavio da nije, normalan covek, vrlo pametan, pouzdano zna za razliku izmedju dobrog i loseg, sve to tako i - tap, SNS. A uopste nisam siguran da mu je to potrebno u zivotu ako nije bilo do sada. Pokusavam da ga zamislim na sednici tog nekog lokalnog odbora ili tako neceg...
 

Link to comment
4 hours ago, Frank Pembleton said:

Sta ste vi mislili da je ona zapravo neka do jaja pametna i moralna osoba , dajte bre...

I pametna i lepa i moralna...

A sta je morala, morala je...

Jbg, stagnirala na rtsu... Tamo ce da nazaduje, al bitno je da ne tapka u mestu... 

Link to comment
2 hours ago, Malvo said:

Kad sam juce saznao da je moj mladjani profan sa faksa u SNS-u, prvo sam mislio da je neka zajebancija, ali nije, jok. A da me neko pitao da li jeste ili nije, onako napamet bih saku na panj stavio da nije, normalan covek, vrlo pametan, pouzdano zna za razliku izmedju dobrog i loseg, sve to tako i - tap, SNS. A uopste nisam siguran da mu je to potrebno u zivotu ako nije bilo do sada. Pokusavam da ga zamislim na sednici tog nekog lokalnog odbora ili tako neceg...
 

 

Zar mislis da ide na te sednice uopšte? Možda jednom u nekoliko meseci da ga vide da je živ, on im je tu kao trofej da se pohvale da nisu svi krezubi...

A i njemu će pomoći.. tj unaprediti u šefa predmeta pa katedre, pa onda ide valjda mesto u upravnom odboru, itd.

Edited by DrIlic
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...