Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

28 minutes ago, hefaca said:

Ah, ta noga u dupe demagogija... 

Sreca pa se do temelja rusi sve samo na forumu i ispred dragstora

 

zašto demagogija, kaži ti meni koju korist imaju ljudi od rts-a.

 

osim vas zaposlenih tamo

Link to comment
25 minutes ago, hefaca said:

Tamo gde su bili zmije, pacovi, narkomani?

Na Kalemegdanu? Ili npr. zgradi Ikarusa na NBG? Hercegovačkoj? Da ne ulazimo u pravne aspekte istih

Link to comment
17 hours ago, theanswer said:

 

RTS ukinuti kao takav, kao javni servis. Noga u dupe i ćao zdravo. Koji će nam moj javni servis. 

ako je bilo kome potrebno objašnjavati zašto nakon 23.04. ’99 rts ne treba da postoje izlišno čak i crtati

 

 

a javni servis mora da postoji

 

 

 

 

 

i da ga ne prave na groblju sledeći put,  lerma je jbg

Link to comment

U RTS-u se ne zna časnog krsta, sa izuzetkom RTS3.

Ne pamtim do Bujuševića da se neko usudio da pomeri pre ili kasnije Dnevnik 2 zbog utakmice Noloa ili koga god događaja .., Bog otac da se pojavi i traži, u 19.30- 20.00 Dnevnik 2 i to u sekundu  i šlus.

Edited by halloween
Link to comment
25 minutes ago, ToniAdams said:

Zašto javni servis mora da postoji? 

 

ovakav javni servis bukvalno ne treba da postoji. javni servis vlasti. i koja god vlast da dođe biće tako. na stranu što kao i neutralan ne vidim neki specijalan razlog da postoji. pogotovo ne da ga mi finansiramo ovako direktno. 

Link to comment

iz istog razloga iz kog postoji narodni muzej, filharmonija, institut za majku(, oca) i dete i tako ti

 

živimo u doba informacija treba država i time da se bavi

 

 

a sad dal će kanali njihovog “servisiranja” javnosti ići radio talasima, tv signalom, tw/fb/yt glavni nosioci će se menjati svakakom

Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

iz istog razloga iz kog postoji narodni muzej, filharmonija, institut za majku(, oca) i dete i tako ti

 

živimo u doba informacija treba država i time da se bavi

 

 

a sad dal će kanali njihovog “servisiranja” javnosti ići radio talasima, tv signalom, tw/fb/yt glavni nosioci će se menjati svakakom

 

al nađe poređenje, institut za majku i dete i javni servis :D

Link to comment
8 minutes ago, theanswer said:

 

al nađe poređenje, institut za majku i dete i javni servis :D

dobro može institut za vodoprivredu jaroslav černi?

:sleep:

 

 

 

 

 

Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

dobro može institut za vodoprivredu jaroslav černi?

:sleep:

 

 

 

 

 

 

to je već ok. ako država želi da van rts takse porez koji prikuplja u okviru normalnih budžetskih prihoda usmeri na rts umesto na dotični institut šta mi tu da radimo jbg. mada ni sa tim se ne slažem. zamišljam taj nekikorisni javni servis koje bi građane u današnjem day and age snabdevao informacijama i deluje mi realan ko da pošaljemo sutra vulina na mars. za javni servis koji će da reprizira serije, emituje šarenice i cikluse narodnih pesama zabole me tačno. to ima i na drugim kanalima. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...