Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

13 minutes ago, James Marshall said:

Ali super mi je priča ovog Markovića "mi smo član Evrovizije", jbt, kao da je '74, koga boli kurac, sve ide već na net, UEFA gleda da zaradi, lova se oko prava vrti, jedino ovi iz RTS misle da su bogom dani da budu jedini :lolol:

 

brine i Uefa još uvek da bude zastupljena i na zemaljskim kanalima, zato imaju razdvojena prava za zemaljsko emitovanje, onaj jedan termin CL i LE po kolu

 

ne znam kako nemaju nešto slično i za reprezentacije, to je narodskija stvar od lige bliskoistočnih biznismena

Link to comment
49 minutes ago, jorma shparga said:

A kokoska sa pravom prece kupovine i time da ce REM da uredjuje UEFI kako ce i kome da prodaje...

Koliko su neuki i koji uopste profil ljudi radi na tom RTS-u :frust:

 

profili sa naprednom biografijom

Link to comment
1 hour ago, levi said:

 

brine i Uefa još uvek da bude zastupljena i na zemaljskim kanalima, zato imaju razdvojena prava za zemaljsko emitovanje, onaj jedan termin CL i LE po kolu

 

ne znam kako nemaju nešto slično i za reprezentacije, to je narodskija stvar od lige bliskoistočnih biznismena

Možda je i bilo, ali ne da ne platiš...

Link to comment

pa verovatno.  lakše im je da se dogovore sa Arenom

 

mada čini mi se da za CL kupac prava ima obavezu da obezbedi i zemaljsko emitovanje, ako sami nemaju zemaljski kanal

 

 

Edited by levi
Link to comment
9 minutes ago, levi said:

pa verovatno.  lakše im je da se dogovore sa Arenom

 

mada čini mi se da za CL kupac prava ima obavezu da obezbedi i zemaljsko emitovanje, ako sami nemaju zemaljski kanal

 

 

Šta "zemaljsko" emitovanje, ali ne mora ceo paket?

Link to comment

pa valjda, kupuješ ceo paket i možeš sve na plaćene kanale, ali jednu utakmicu moraš da pustiš na zemaljski kanal ako ga imaš, a ako nemaš snađi se.. mislim da smo do takvog nekog zaključka došli prošli put, kad je bilo aktuelno

Link to comment

Kukase i 2006. i prc ugasise BK i dobise za male pare SP. "Ko da vise" logika je baljezganje, jer Vucko moze uvek da da vise. Posebno da se ne zapati Olja Beckovic u spec emisiji nakon utakmice.

Link to comment
  • 2 weeks later...

juce u kolima, na radiobeogradu 2 koji inace stalno i jedino slusam od radija, bile vesti u 3 i pored ostalih stvari, objave da se u bg desila tragedija, da je decak od 13 godina izvrsio samoubistvo i da je ostavio oprostajno pismo u kojem je naveo da je razlog zasto to cini, taj sto mu je majka zabranila da igra igricu na kompu. sreca pa sam vozila i morala da budem pribrana, inace bih razlupala nesto koliko sam bila besna. pa jebem mu misa, kako niko nije pomislio sta moze da oseca majka tog deteta kada cuje takvo obrazlozenje.  sigurno je sama videla to pismo i mogu samo da pretpostavim koliko ce je to proganjati u zivotu, ako smogne snage da nastavi da ga zivi. pa zar je moralo to bas u dnevnik da ide taj dodatak informaciji da se dete ubilo?

 

ne znam, mislim da nikada nista odvratnije nisam cula na bilo kojim medijima (ne racunam naravno na govnjive pinkove, kurire, informere)

dno dna.

Link to comment

Posto je ovde pomenut taj tragicni slucaj i neshvatljiv "izvestaj" o tome sta se desilo, stavicu i reakciju Anne Marie Curcic (ima jos nekoliko tvitova ispod ovog drugog):

 

 

 

Edited by Nesh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...