Jump to content
IGNORED

Nemacka


paculla

Recommended Posts

ali evo ti sunca danas, ceka te heidelberg. ;)
Kasno, danas sam namenio dand za odmor, prepešačio sam 500km poslednjih 5 dana, i malo počeo da overdoziram, tako da pauziram danas. Brazilac, svakako je u planu ta zgrada, samo sam Darmstadt jednom šacno, i to na kratko.
Link to comment
Prehrana kod Turcina u blizini zel.stanice - impresivno.
restoran doy doy, probati falafel obavezno. ja danas isao u frankfurt po pakistanski vizu, pa sam morao overiti.
Link to comment
Što bi mi eextra preporučili u krugu od cca 150 km od Štucgarta, dakle Baden Wurttemberg?
800px-Burg_Hohenzollern_ak.jpgThe usual: Baden-Baden, Heidelberg, šteta što Švarcvald nije olistao još; Bodensee ti je na žalost malo preko tih 150km
Link to comment
^^^ako stignes mozes i do skoknes do marburga i/ili rüdesheim am rhein odakle mozes napraviti fino krstarenje po rajni, ici zicarom do niederwald spomenika, videti muzej mucenja i proganjanja vestica. :)
muzej sam masio iako sam bio barem 10x u doticnoj simpaticnoj selendri. i obavezno na riesling tasting u nekom od mnogobrojnih vinskih podruma - ipak je rudeshajm mesto sa cijih okolnih vinograda dolazi najbolji rizling na svetu.
restoran doy doy, probati falafel obavezno. ja danas isao u frankfurt po pakistanski vizu, pa sam morao overiti.
pakistansku vizu, na koju foru? sigurno nemas srpski pasos...?
Link to comment

Hvala Gazza, nije 150 km fixni limit više okvirno da nije predaleko od baze. Možda iskombiniram čak Baden Baden sa Strasbourgom, pa sljedeći dan Heidelberg i Karslruhe.. Gdje je ovaj Hoencolern Šlos?

Link to comment
Što bi mi eextra preporučili u krugu od cca 150 km od Štucgarta, dakle Baden Wurttemberg?
Obavezno Tübingen plus obliznji Metzingen za outlet shopping
Link to comment
hebo falafela, pakistanska viza mi je nedosanjan san, nikada lahore videti necu - a bio sam na 30km od njega.
ovo za falafel je bar za 24h zabrane pisanja na kulinarstvu, a za lahore, ako ti nesto znaci, mogu da ti prenesem utiske. :P idem u punjab -lahore, multan i finalna destinacija kot addu, a sve pocinje nocenjem u istanbulu, uslovljeno terminima letova. mada sam danas cuo da postoji mogucnost da uopste ne idem, nece klijent da sve plati sto je narucio...neben der strasse, pakistanska viza izgleda kao novinski papir zalepljen u pasos, ako stignem skeniracu ovih dana, pa eto ideje ;)
Link to comment

brate prijatelju ako stignes do lahorea grada, otidji do data darbar (sahib) mauzoleja, alah je veliki i dace da bude cetvrtak vece, da poslusas najbolji kavali na svetu, seti se nas bijednih crva koji nikada necemo moci da udjemo u tu zemlju i to dozivimo. bedak! :(

Edited by gazza1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...